Zdjęcia, najpiękniejsza pamiątka z wesela i ślubu

„Po co tracić pieniądze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek czy większość gości i tak będzie miała ze sobą aparaty fotograficzne. W dzisiejszych czasach to nawet za pomocą telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” - stwierdził przyszły pan młody.

Zanim jednak poprosimy rodzinę lub wynajem rusztowań wujka Gienka, by zrobił nam zdjęcia na ślubie, warto zapytać stryjka czy gwarantuje, że nie spóźni się na uroczystość zaślubin. Czy jego żona z całą pewnością weźmie torebkę? Na ilu ślubach robił zdjęcia i gdzie możemy zobaczyć rezultaty jego poczynań? Będzie dyskretny i niewidoczny, a przy tym zachowa się odpowiednio do sytuacji? Czy oby na pewno będzie trzeźwy na weselu?

fotografia ślubna

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: abcslubu.pl – Dorota Dolińska

A teraz pytanie do Młodych: jesteśmy całkowicie przekonani co do swojej gospodarności i chcemy zaoszczędzić akurat na fotografie?

Może bezpieczniej będzie zostawić pytania bez odpowiedzi. Wujkowi pozwólmy w tym dniu zapomnieć o obowiązkach, zaś my zatrudnijmy profesjonalistę. Wszak przysięgę małżeńską (zwykle) składa się raz w życiu...

Pamiętajmy, fotografie to niezastąpione pamiątki z ceremonii ślubnej do których wielokrotnie powracamy, wskutek tego tak znaczące jest aby fotograf ślubny zrobił je z finezją i umiejętnością. W zapomnienie odchodzą sesje ślubne w studiu fotograficznym, dziś grono par udaje się na nie w plener, dzięki czemu nasze zdjęcia wychodzą pięknie i niepowtarzalnie. Musimy też uzgodnić wcześniej, którego dnia zdecydujemy się na sesję, w dniu ślubu czy też w czasie podróży poślubnej, gdy wraz ze swoim nowo poślubionym małżonkiem będziemy przemierzać wąskie uliczki Barcelony. Z bogatych ofert dotyczących fotografii ślubnej (sprawdź ) wybierzmy taką, która da nam satysfakcję i upamiętni na kartach papieru nasze wspomnienia na wiele długich lat. Zdecydujmy tylko jakiego efektu się spodziewamy, w jakim klimacie ma się odbyć sesja. Czy mają być to wyretuszowane fotografie, czy wręcz przeciwnie - naturalne z reporterskimi kadrami?

Zdjęcia plenerowe totalnie szalone, z mocną stylizacją czy może delikatniejsze, z domieszką romantyzmu?Gdy się zdecydujemy, przeglądnijmy portfolio fotografów na salemarzen.pl i wybierzmy te, które urzekły nas najbardziej. Nic tak okazale nie ozdobi ściany w małżeńskiej sypialni, jak zatrzymane w ramkach zdjęcia z dnia ślubu. Profesjonalnie zrobione zdjęcia.