Usługi kurierskie Patron Service w niesamowicie niskich cenach w kraju i zagranicą.

Patron Service to głównie szybkość, bezkonfliktowość i wygoda w korzystaniu z przesyłek w systemie miejskim , na terenie kraju i międzynarodowym. Jesteśmy obecni na rynku już prawie 25 lat!

uśmiechnięci pracownicy

Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com

Naszym mottem jest solidność i wywiązywanie się z powierzonych przez klienta obowiązków. Powszechnym zwyczajem jest komunikacja z odbiorcą przez dedykowanego opiekuna naszego przedsiębiorstwa, który zawsze odpowie na Państwa pytania.

Patron Service w oferuje Państwu SERWIS MIEJSKI - mający na celu, błyskawiczne i punktualne dostarczanie przesyłek i listów w obrębie miasta. Zlecenia lokalne są dostarczane w dniu ich nadania. Dyspozycje realizowane są w godzinach od 9 do 18 w dni robocze. Zlecenia w pozostałych dniach i godzinach możliwe są po wcześniejszej konsultacji z dyspozytorem. SERWIS KRAJOWY - ekspresowo i punktualnie przesyła przesyłki i korespondencję listową w dowolne miejsce w Polsce na następny dzień roboczy, z możliwością zastrzeżeń godziny odbioru korespondencji w większych miastach Polski.

Jeżeli zaciekawiły Cię materiały publikowane na niniejszej stronie, to na pewno świetna treść (http://jednosc.pl/pl/produkty/pellety-wielozbozowe) również okaże się dla Ciebie godna uwagi.

Dla niezwykle pilnych przesyłek i listów istnieje specjalny tryb doręczenia, w którym przesyłka dociera na miejsce odbioru, jeszcze tego samego dnia lub w kolejny dzień wcześnie rano. SERWIS ZAGRANICZNY ma na celu przesyłanie pakunków i korespondencji pocztowej na terenie krajów Wspólnoty Europejskiej w systemie ogólnym lub przyspieszonym. Realizacje realizowane są w godzinach od 9 do 17 w dni robocze. Przesyłki w pozostałych dniach i godzinach, możliwe są po wcześniejszej konsultacji z dyspozytorem.

paczka w folii

Autor: alison_gor
Źródło: http://www.flickr.com

Patron Service to prosperująca w naszym kraju firma kurierska, stale doskonaląca się pod kątem jakości świadczonych usług, jak również ich zakresu. Firma ukierunkowuje się ku dostarczaniu przesyłek o różnorakim zasięgu. Proponuje całościowe rozwiązania w obrębie obsługi przesyłek w kraju i zagranicznych, a także duży wybór usług dodatkowych, potęgujących atrakcyjność oferty.

Wybierając przedsiębiorstwo Patron Service, możesz wysyłać korespondencję listowną oraz przesyłki w konkurencyjnych cenach.

Sprawdź, czy przypadnie Ci do gustu proponowana oferta (http://pieczatki.pl/). Zapewniamy usługi dopasowane do indywidualnych oczekiwań. Nie wahaj się i poznaj się, w jaki sposób działamy.

Oprócz tego firma zapewnia miłą, rzetelną, kompetentną, kontaktową obsługę oraz słowne wywiązywanie się z podjętych zadań.