Ujędrnienie punktu G jest gwarancją satysfakcji erotycznej dla kobiet borykających się z obniżeniem jakości życia seksualnego

Zabiegi plastyczne są niezbędne, by polepszyć własny komfort życia, a także żeby cieszyć się świetnym samopoczuciem, zdrowiem czy podwyższają małe poczucie wartości oraz dają lepszą satysfakcję. Zabiegi ginekologiczne również regulują właściwość narządów płciowych i prawidłowy wygląd.

Powiększenie punktu G to zabieg zalecany dla kobiet, jakie nie czują satysfakcji w czasie stosunku płciowego. Zabieg (informacje pedicure medyczny szczecin, usuwanie odcisków szczecin) ten polega na zwiększeniu, uwydatnieniu oraz ujędrnieniu miejsca G przy pomocy kwasu hialuronowego. Kobiety, które borykają się z brakiem szczytowania w trakcie seksu lub w przypadku obniżenia doznań seksualnych związanych z wiekiem mogą poddać się temu zabiegowi, który umożliwia przywrócenie wyraźnych doznań w trakcie stosunku płciowego, a tym samym zadowoleń.

kobieta w ogrodzie

Autor: Carrie A.
Źródło: http://www.flickr.com

Wprost po zabiegu pacjentka może wrócić do swoich codziennych zajęć, a po paru godzinach od zabiegu jest wstanie uprawiać sex. Wrażliwa strefa seksualna ciała kobiety to punkt G umiejscowiona na błonie śluzowej przedniej ściany waginy, gdzie jednoczą się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych. Poglądem lekarzy to właśnie mały punkt G jest przyczyną niedoboru szczytowania w czasie seksu. Dlatego im bardziej punkt G zostanie powiększony, tym większa możliwość na jego stymulację, zaś co za tym idzie na większe doświadczenia seksualne zakończone orgazmem niewiasty . Punkt G samoistnie pomniejsza się z wiekiem, wobec tego jest zalecany dla kobiet w okresie menopauzy, a też dla kobiet po urodzeniu noworodka czy też dla wszystkich, jakie pragną zwiększyć satysfakcje podczas stosunku płciowego.

Powiększenie punktu G jest także wskazany dla kobiet, jakie mają niewłaściwą budowę obszarów intymnych, a co jest powodem obniżenia satysfakcji z życia seksualnego. Zastrzyk jest na podłożu kwasu hialuronowego bądź tłuszczu swojego czy też kolagenu (więcej na: ). Zabieg jest robiony w znieczuleniu miejscowym i trwa mniej więcej kilkudziesięciu minut, po czym można powrócić do dziennych zajęć i pracy.