Czas na letnią stylizację! Wyrazista opalenizna oraz delikatna sukienka kluczem do pięknego wyglądu

Już od dawna wiadomo, że złocista opalenizna jest w stanie niesamowicie podkreślić urodę, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy mamy okazję, aby odkryć nogi i ramiona. Zwiewna sukienka, równomierna opalenizna i włosy ‘spięte wiatrem to doskonały pomysł na letnią stylizację, która przyciągnie wzrok przechodniów i zyska aprobatę osób bliskich. To właśnie podczas wakacji mamy możliwość, aby za pomocą ciekawych kreacji podkreślić swoją figurę i oczywiście złocistą opaleniznę.

SPA

Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Wakacyjny urlop jest idealnym czasem na ‘przewietrzenie szafy’ w celu skomponowania wielu ciekawych kreacji. Chcąc ożywić wakacyjną stylizację zdecydowanie należy zadbać o wyrazistą opaleniznę, która niezwykle uatrakcyjnia nasz wizerunek. Panie, które systematycznie odwiedzają solarium zazwyczaj decydują się również na pakiety Day SPA, które także doskonale wpływają na kondycję ciała. Jak powszechnie wiadomo, najlepsze solarium to takie, które wyróżnia się nowymi lampami, gwarantującymi dużą skuteczność, a co za tym idzie decydując się na opalanie, należy zapytać obsługę o czas ostatniej konserwacji łóżek. Więcej jest tu: .

Dla tych, którzy kładą nacisk na jednolitość opalenizny dobrym rozwiązaniem jest solarium stojące, zapewniające opaleniznę na całym ciele. Solarium stojące cieszy się bardzo dużą popularnością również poza sezonem wakacyjnym, gdyż pozwala ono na dłużej zachować wakacyjną opaleniznę. Ci, którzy pragną przez okrągły rok cieszyć się doskonałą kondycją skóry powinny systematycznie korzystać z pakietu Day SPA, ponieważ stanowi on najsprawniejszą oraz najefektywniejszą pomoc. Najlepsze solarium to nie tylko mocne lampy opalające, ale również bezpieczeństwo.

Solarium
Przed skorzystaniem z łóżka należy przekonać się, czy spełnia ono wszelkie standardy, czyli np. ochronne filtry, albo depilacja laserowa Ostrów zdezynfekowana powierzchnia. Tak samo solarium tradycyjne, jak i stojące musi być czyszczone po każdym kliencie.

Dla tych, którzy nie dysponują czasem na korzystanie z kąpieli słonecznych lub po prosty nie przepadają za spędzaniem czasu na ciasnych plażach, świetnym rozwiązaniem są wizyty w solarium, dzięki którym możemy zagwarantować sobie złocistą opaleniznę - więcej na ten temat. Przed skorzystaniem z solarium wypada sprawdzić, czy lampy są dla nas zarówno skuteczne, jak też bezpieczne. Ładna opalenizna w połączeniu z wakacyjną kreacją może dodać nam zniewalającego uroku, dzięki któremu wyróżnimy się z tłumu.