Jakie aminokwasy nie mogą być wyprodukowane przez nasz organizm?

Czy wiesz, który produkt znakomicie przyczynia się do rozrostu i rozwijania się tkanki mięśniowej? Nie mniej istotny jest fakt, że taki środek pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Jest to potwierdzone przez renomowany Europejski Urząd do spraw Bezpieczeństwa Żywności.
scitec 100 whey protein
Autor: Beverley Goodwin
Źródło: http://www.flickr.com
skóry
Autor: www.wodadlazdrowia.pl

Preparat, o którym jest teraz mowa to suplement diety o nazwie Scitec 100 Whey Protein. To niepowtarzalna substancja najwyższej klasy koncentratów białkowych i tzw. izolatów białkowych. Istniejące we wspomnianym środku białka przedstawiają idealne źródło azotu i aminokwasów koniecznych do zachowania i rozwoju tkanki mięśniowej. Zawarte w preparacie białko serwatkowe jest powszechnie uznawane za białko kompletne, ponieważ może przekazać do ciała wszelkie niezbędne kwasy aminowe.
Warto wspomnieć, że Scitec 100 Whey Protein zawiera też takie elementy, jakich nasz organizm nie może we własnym zakresie wytworzyć. Należą do nich m.in. izoleucyna, lizyna, fenyloalanina oraz np. treonina. Nie bez znaczenia jest również fakt, że prezentowany preparat nie posiada aspartamu, z kolei posiada substancje, jakie mają niezwykle dobry wpływ na transport aminokwasów do komórek mięśniowych. Stymulują anabolizm i generują zaporę antyoksydacyjną. Należałoby przyjmować od jednej do trzech porcji na dzień. Omawiany preparat jest dostępny do kupienia w marketach z odżywkami dla sportowców oraz w wielu sklepach wirtualnych.

Wszyscy, którzy pragną profesjonalnie zająć się budową swych tkanek mięśniowych, powinni zaopatrzyć się w wymieniony środek, aby wyniki ich ćwiczeń były zauważalne jak najszybciej.