Sprawnie i bezpiecznie – o przesyłkach Patron Service

Wybierając firmę kurierską pragniemy, aby nasza paczka dotarła do celu szybko i w nienaruszonym stanie. Dodatkową zaletą, która gwarantuje nam bezpieczeństwo jest sprawny kontakt z dyspozytorem na każdym poziomie realizacji. Okazuje się, że na na naszym rynku już od dawna funkcjonuje firma, która oferuje wysoką jakość przesyłek, a także usługę transportu drogowego.
wyobrażenie - firma
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com

Patron Service działa już od roku 1990,1990 r., oferując swoim klientom przede wszystkim usługi przesyłek kurierskich. Filary przedsiębiorstwa to szybkość, elastyczność i komfort. Standardem jest zapewnienie stałego kontaktu z klientem w trakcie realizacji usługi, przez specjalnego przedstawiciela Patron Service Ponadto, oferta jest dopasowana do zróżnicowanego klienta. Z usług tej firmy, korzystają osoby prywatne, firmy handlowe oraz produkcyjne, biura, agencje reklamowe i instytucje finansowe.

Należy wyróżnić cztery kategorie usług oferowanych przez Patron Service: serwis lokalny, serwis krajowy, serwis międzynarodowy oraz transport pianin wrocław drogowy. Pierwszy dział dotyczy paczek i listów przesyłanych w obrębie granic miasta. Przesyłki te docierają są do odbiorcy jeszcze w dniu nadania. Zlecenia wykonywane są w dni robocze, w godzinach 9 - 18. Z kolei serwis krajowy odnosi się do paczek oraz listów przesyłanych w obrębie kraju. Dostarczenie następuje na następny dzień, najpóźniej w drugiej dobie. Skorzystać można ze przyspieszonego trybu doręczania, w którym przesyłka trafia na adres odbiorcy jeszcze w dniu nadania albo w godzinach porannych następnego dnia. Kolejny wymieniony segment, czyli serwis międzynarodowy odnosi się do przesyłania paczek oraz listów w obrębie terytorium Unii Europejskiej. Usługi międzynarodowe wykonywane są w dni robocze, w godz. od 9 - 17. Warto wiedzieć, iż możliwe są również zlecenia w innych dniach i godzinach, po wcześniejszym porozumieniu z dyspozytorem.

Pragniemy Cię zachęcić do tak samo interesujących wpisów, które przygotowaliśmy dla Ciebie z radością. Zatem kliknij stronę etykiety cyfrowe i oglądaj to, na co będziesz miał ochotę.

Natomiast korzystając z usługi transportu drogowego trzeba wziąć pod uwagę, że na jej koszt składają się dwie opłaty – opłata drogowa i dodatek paliwowy (całkiem przydatna strona - warto zajrzeć). Pierwsza jest ryczałtowa, jej wysokość to 4,5%. Natomiast wysokość dodatku paliwowego kształtuje poziom ceny oleju napędowego. Firma co miesiąc udostępnia komunikat dotyczący wysokości opłaty za usługi transportu drogowego, która doliczana jest do cen podstawowych.