Panie z reguły chcą tego, czego nie mają – posiadaczki loków chcą mieć proste włosy i na odwrót

Tak to dziwnie jest z paniami, że zawsze chcą tego, czego nie mieć nie mogą. Azjatki i Afrykanki marzą o jasnej karnacji, a Europejki regularnie idą na solarium, żeby mieć ciemniejszą skórę.

prostowanie włosów
Źródło: pixabay
Suknia ślubna z sieciówki: żakiet i spódnica
Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl
Kobieta
Autor: blur95
Źródło: http://www.flickr.com
To samo dotyczy włosów.
Niemal każda kobieta, która posiada proste włosy śni o lokach. A te, które mają loki jak u aniołków, stękają na swe loki i marzą o prostych włosach. Przez to kupują zwykle prostownice. W przeszłości, zabieg ten nie był uważany za zbyt zdrowy dla włosów. Jednak obecnie, sprzęty te są już o wiele delikatniejsze. Istotne wydaje się być jednak to, żeby stosować się do czasu, który jest zaznaczony w instrukcji. Nazbyt długie trzymanie puki w prostownicy może fatalnie wpłynąć na strukturę włosów. Prostowanie włosów to zabieg, który jesteśmy w stanie zrobić też w salonie fryzjerskim. Nie będziemy zobligowane wtedy każdego dnia rano wstawać skoro świt, aby prostować swe loki. Zabieg taki jest całkowicie bezpieczny dla naszych loków i robi go fachowiec. Dzięki temu będziemy pewni, że włosy nie będą przesuszone. Zwykle zabiegowi temu towarzyszy nakładanie specjalistycznych preparatów, które wnikają głęboko w strukturę włosów i odżywiają je.

Zabieg ten starcza na kilka tygodni, zatem dama przez jakiś czas będzie w stanie zachwycać nienaganną fryzurą, która olśni wszystkich przyjaciół. Istotne jest to, aby włosy myć w sposób, który zaleci nam fryzjer. Nie wolno też zapominać o zakupie najlepszej odżywki.