Męska konfekcja na jesień – w co zaopatrzyć garderobę?

Raz wieje, raz leje. Raz ciepło, raz ziąb. Oto nasza śliczna polska jesień. To kłopotliwa pora roku, w szczególności jeśli chodzi o garderobę.
Niejednokrotnie w jesienne ranki czy wieczory będziemy postawieni przed dużym dylematem – co na siebie włożyć, ażeby nas nie przewiało, byśmy nie zmarzli lub by na opak – nie było nam nazbyt gorąco.

Z drugiej jednak strony jesienny czas to okres, w którym każdy lubujący się w modzie pan, ma olbrzymie pole do popisu (niedroga dzianina wełniana - lamalama.p). Niezbyt duża, a wciąż jeszcze nie zatrważająco mała temperatura zapewnia duże możliwości w miksowaniu ciuszków, popisywaniu się klasą (bądź luzem), prezentowaniu bogatego oraz wyszukanego stylu. Czas letni, w toku którego najchętniej wybieramy przewiewny t-shirt – nie zapewnia nam owej radości. To zatem w szczególności jesienią należałoby odpowiedzieć na zapytanie: co w tym czasie każdy facet powinien mieć w garderobie? W co warto się wyekwipować, ażeby stworzyć perfekcyjną bazę ubrań na każdą okazję jak też pogodową ewentualność? Co się dobrze nosi w bieżącym sezonie, a co jest zupełnie ponadczasowe a także sprawdza się absolutnie za każdym razem? Furorę robi dzianina futerkowa, z której wytwarza się płaszcze czy kurtki (sprawdzona dzianina futerkowa) .
ćwiczenia w odzieży termoaktywnej

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com
Bez niej w tą porę roku nie obejdzie się. asortyment jest faktycznie gigantyczny.

Wśród ponadczasowych oraz ogromnie męskich kurtek warto wymienić tak zwaną „pilotkę” (kiedyś analogiczny model należał do ekwipunku pilotów amerykańskich) bądź „kurtkę polową” czy motocyklową ramoneskę (w tej chwili robi wielką furorę tak w męskiej, jak też damskiej garderobie).

Jeżeli nie jesteś pewien, czy opublikowane na tej witrynie wiadomości są dość rzetelne, to zobacz źródło, które posłużyło do stworzenia tego tekstu.

dzianina futerkowa jest właściwa na podszewkę.