Keratynowe prostowanie włosów to innowacyjny i nieszkodliwy zabieg, który jest coraz bardziej popularny

Mnóstwo osób ma taki kłopot z włosami, iż są one po myciu sterczące i bardzo przesuszone. Jeżeli chcemy sobie z tym poradzić, a nie jesteśmy fanami najróżniejszych chemicznych rozwiązań czy prostownic, to warto zastanowić się nad użyciem brazylijskiej.

Brazylijskie prostowanie włosów staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Polega ono na uzupełnianiu we włosach keratyny, to znaczy składnika, który jest jego organicznym budulcem. Owa metoda umożliwia szybką regenerację włosów oraz jednocześnie sprawia, że są one idealnie wyprostowane. Trzeba wiedzieć, że keratynowe prostowanie włosów (keratynowe prostowanie włosów) jest zabiegiem raczej długim i wymaga trochę cierpliwości. Koszt może być całkiem duży, jednak rezultaty utrzymują się nawet przez 5 miesięcy, a zatem opłaca się zapłacić trochę większą sumę i dłużej cieszyć się prostymi włosami.
portret - zdrowie

Autor: Maciej Lewandowski
Źródło: http://www.flickr.com
Keratynowe prostowanie włosów może być wykonywane przez wszystkie Panie, które pragną, żeby ich włosy stały się miękkie, proste i błyszczące. Można ten zabieg wykonać na włosach kolorowanych oraz zniszczonych rozmaitymi zabiegami chemicznymi. Należy wspomnieć, iż takie prostowanie włosów (prostowanie włosów) też je odżywia i dostarcza niezbędnych składników. Sam zabieg polega na nakładaniu na włosy właściwej ilości preparatu i wprasowaniu go we włosy specjalistycznym fryzjerskim żelazkiem. Ciepło sprawia, iż łuski włosa otwierają się, a keratyna przenika do wewnątrz.

Jeżeli prezentowany tekst jest dla Ciebie interesujący, odwiedź serwis (http://www.wroclaw.optitaxi.pl/taxi-kurier), a zgłębisz większą ilość informacji, które Cię niesamowicie zainteresują.

Po prostowaniu nie wolno myć włosów przez dwie doby.

Jeśli więc nie mamy ochoty stosować zabiegów chemicznych oraz używać prostownic, to warto wydać trochę więcej, by posiadać gładkie wyprostowane i zregenerowane włosy.