Tag Archives: jama ustna

jama ustna

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak istotna jest dbałość o swoje zęby. Ogólnie powinniśmy pielęgnować swoje zdrowie. Ale zęby mamy wyłącznie jedne na całe życie, jeśli je zaniedbamy, to później nie ma już sposobności, żeby to nareperować. Dlatego już małym szkrabom wpajamy, iż powinny je regularnie szczotkować, nitkować, płukać jamę ustną. Również w miarę częste odwiedziny dentysta są więcej aniżeli wskazane. Istotne, żeby szybko wykryć wszelakie ubytki i natychmiast je usunąć.

Continue reading “Prawidłowa higiena zębów – jak powinna wyglądać? Jak zmusić się do regularności oraz zdyscyplinowania?” »

Nowe sukcesy w medycynie dają nam coraz większe możliwości. Potrafimy przeprowadzać z powodzeniem złożone operacje czy też wydatnie polepszyć komfort naszego życia. Postęp nie ominął także takich dyscyplin jak stomatologia bądź też ortodoncja. Sporej ilości z nas dentysta nie kojarzy się zbyt pozytywnie.

Continue reading “Zadbaj o własny uśmiech – a więc co robić kiedy zauważymy problemy z zębami?” »

Chcąc co raz mocniej troszczyć się o higienę jamy ustnej, sięgamy po co raz nowsze roziwązania. W dzisiejszych czasach mamy ogromną ilość wiedzy o tym, jak utrzymać zęby zdrowe. Publikuje się co raz więcej treści oraz wiadomości informujących o nowinkach naukowych oraz najświeższych odkryciach w nauce. Pojawia się także wiele nowoczesnych sprzętów do utrzymania higieny jamy ustnej.

Continue reading “Higiena jamy ustnej” »