Dla których paczek wybrać kuriera?

Jest kilka rodzajów przesyłek, dla których korzystniej będzie wyselekcjonować usługi kurierskie, aniżeli przesyłki pocztowe. Sugerujemy jakie to typy.
Są to między innymi wartościowe przesyłki.

Firmy kurierskie są szanowane za to, iż rzadziej aniżeli poczta zaprzepaszczają czy uszkadzają przesyłki. Kiedy posiadamy coś wartościowego do przesłania bądź po prostu lękamy się o treść paczki, warto wybrać kuriera. Dla drogich rzeczy można zadysponować za dodatkową opłatą ubezpieczenie przewozu. Dzięki niemu dostaniemy pieniążki, kiedy coś stanie się z naszą przesyłką.

Może zaabsorbują Cię także podobne wątki (http://notariusz-rakoczy.pl/#czynnosci-notarialne) na ten temat? Jeśli tak, to zobacz je i uzyskaj nowe dane na to zagadnienie.

Warto także zadbać o odpowiednie opakowanie wartościowego przedmiotu. Tutaj też pomóc nam może firma kurierska zapewniając firmowe opakowanie. Listowe przesyłki na Poczcie są oczywiście tańsze od usług kurierskich. Lecz w kopercie wyślemy towary jedynie dwóch kg. Dla cięższych przesyłek tańsze będą na pewno usługi kuriera. Oczywiście wtedy, kiedy skorzystamy z usług brokera.

firma Patron Service
Autor: International Railway Summit
Źródło: http://www.flickr.com

Następną kategorią będą wszelakie tzw. przesyłki pilne. Przesyłasz upominki na Święta? A może kupujesz je w Sieci? Wybierając usługę kuriera masz niemalże 100-procentową pewność, że dojdą one do adresata już następnego dnia. Jeżeli przesyłka jest pilna, po co się denerwować? Nie warto wyczekiwać na listonosza. Firma services patron zorganizuje wszystko znacznie pewniej jak też szybciej.

Tak naprawdę to niska cena niektórych usług pocztowych nie zrekompensuje nam wyczekiwania w długich ogonkach na poczcie, długiego czasu dostawy a także w wielu sytuacjach braku możności śledzenia przesyłek.

Może któryś komentarz z www Cię zainspirował? Masz chęć na to zareagować? Namawiamy Cię do tego gorąco. Oczekujemy na Ciebie!

Rzecz jasna to nie jedynie nasza opinia, ale rosnącej rzeszy odbiorców przedsiębiorstw kurierskich.