Znalezienie dobrego stomatologa może być paradoksalnie dość ciężkie, choć na rynku dużo jest gabinetów stomatologicznych

Ten, kto poszukuje dobrego dentystę, musi sprawdzić w sieci opinie danego lekarza. Trzeba zapisać się do najlepszego.
Wielu Polaków obawia się dentystów.

Praca przy komputerze

Autor: Kevin Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com
Ten niepokój jest wpisany w nasze DNA. Ludzie, którzy pamiętają czasy Polski Ludowej, mają w podświadomości obraz dentysty, który był niemiły i wyrywał zęby niemal na żywca. Ich brzdące, które nie pamiętają tamtych lat, niekiedy też się boją, ponieważ słuchają słów rodziców. Nadszedł czas, by przerwać ten zaklęty krąg. Współczesna stomatologia w naszym kraju jest na najwyższym europejskim poziomie. Posiadamy świetnych specjalistów. Przylatują do nas nasi ludzie z innych krajów Unii (na przykład Niemcy czy Brytyjczycy), by u nas leczyć zęby. Zatem kontrolna wizyta co pół roku powinna być naszym priorytetem. Przecież ładny uśmiech to nasza wizytówka. Dobrych specjalistów wyszukamy w sieci. Musimy szukać gabinetów, które zlokalizowane są blisko od naszego osiedla. Dzięki temu nie będzie trzeba jechać przez pół miasta w godzinach szczytu, kiedy niespodziewanie rozboli nas ząb. Jeżeli pragniemy, by nasz dentysta (stomatolog puławy) leczył również zęby naszych pociech, to powinniśmy sprawdzić, jakie ma on podejście do berbeci. Powinien być przede wszystkim cierpliwy i powinien szybko łapać z nimi kumpelski kontakt.

Oprócz tego w jego gabinecie powinien znajdować się telewizor, na którym będą mogły być puszczane bajki, a w poczekalni musi zostać stworzony fajny kącik malucha z klockami oraz kolorowankami. Wszystko po to, żeby nasz smyk czuł się komfortowa.