Zabieg dermatologiczny pierwszy raz

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi często wywołują tego typu reakcje. Najczęściej większość z nich jest nieprawdą, który należy obalić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w zabiegach medycyny estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynikają z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Z tego powodu Centrum WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowego rodzaju oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszy
Pierwszym krokiem jaki należy wykonać jest bezpłatna konsultacja dermatologiczna u specjalisty TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli doświadczonemu lekarzowi dokonać dokładną analizę kondycji i potrzeb skóry. Tylko tak można dobrać właściwy zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty. Zobacz więcej: kliknij

Krok drugi
Kolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do bardziej poważnych zabiegów. Z tego powodu lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting powstrzymujący procesy starzenia i likwidujący objawy wiotczenia skóry. Poczas tego zabiegu specjalna głowica emituje światło podczerwone, które rozgrzewa znajdujący się w skórze kolagen do ok 70 st C, a dzięki temu namnaża się on. 

Poza Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów jest też: bezdotykowy i bezinwazyjny Jet Peel, który doskonale oczyszcza skórę, mezoterapia, która regeneruje skórę dzięki witaminowym koktajlom, oraz wygładzające peelingi.

Zainteresował Cię ten artykuł? Bardzo nam przyjemnie. Po dodatkowe info (https://zdrowie-dom.pl/) wejdź do następnego linku - tam zamieściliśmy dodatkowe informacje.

Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną skuteczność i pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty, a do tego są bardzo bezpieczne i szeroko stosowane na całym świecie. Oprócz tego dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada rabaty na zabieg przygotowujący.

medycyna estetyczna

Krok trzeci
Po skorzystaniu z dwóch pierwszych etapów, i oswoimy się z gabinetem, poznamy lekarzy i nabierzemy zaufania do stosowanych w WellDerm metod, przychodzi czas na trzeci etap – skorzystanie z zabiegów przy użyciu botoksu lub wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o promocjach na zabiegi i nie tylko znajdziesz w Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm