W jaki sposób zachować ładny wygląd mimo upływu latek?

Dzisiaj gabinety medycyny estetycznej proponują dużo zabiegów które na celu mają poprawić nasz image. Kto nie pragnąłby wyglądać młodo mimo mijających lat? W poniższym artykule zaprezentuję 2 z nich.

Diagnoza
Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Fotoodmładzanie Katowice będzie zabiegiem, jaki nie jedynie poprawia zewnętrzny wygląd skóry, ale też leczy ją - lipoline-estetic.pl/oferta-estetic/medycyna-estetyczna/wypelniacze/botox.html. metoda fotoodmładzania to biostymulacja tkanek i posiada dużo zalet. Przede wszystkim przywraca cerze zdrowy koloryt. Laserowe odmładzanie cery sprawia, że zmarszczki będą mniej zauważalne. Zabieg oddziałuje też na poprawienie gęstości skóry. Celem powiększenia rezultatu, fotoodmładzanie twarzy powinniśmy powtarzać cyklicznie, od 4 do 6 razy. Wydzielane światło aktywizuje komórki do wytwórczości nowiutkiego kolagenu jak też elastyny. Kolagen jest odpowiedzialny za napięcie skóry oraz zredukowanie zmarszczek. Niestety zanika razem z upływem lat, a to przyczynia się do procesu starzenia się skóry. Laserowe odmładzanie może być stosowane na dowolnej części ciała, lecz przeważnie zabiegowi poddaje się skórę twarzy, szyi jak też dekoltu oraz rąk. Fotoodmładzanie Katowice jest bezinwazyjne, dlatego już następnego dnia po zabiegu pani może wrócić do swej zwyczajnej aktywności fizycznej.

Kiedy diety nie pomagają jednym ze sposobów na idealną sylwetkę jest liposukcja
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Endermologia Katowice natomiast to zabieg mocno odchudzający na ciało, wykonywany w specjalnym stroju pod okiem osoby przeszkolonej do zapewnienia najbardziej dostrzegalnych efektów po serii zabiegów.

Wykonywany na ciało z użyciem specjalnej głowicy oraz różnorodnych programów efektywnie poradzi sobie z cellulitem, wyszczupleniem wybranych partii ciała oraz poprawieniem elastyczności skóry.