Przygotuj się na wymarzoną randkę! Co zrobić aby ustrzec się przed gafą!

Umawiając się na randkę pragniemy by był to czas spędzony jak najprzyjemniej, a my sami chcemy wyglądać jak najlepiej. Na randce w końcu nie tylko nasza aparycja będą oceniane, ale także to jak pachniemy czy w jaki sposób się zachowujemy.

perfumy Hugo Boss

Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszykuj się na perfekcyjną randkę

Na randce musisz wyglądać zniewalająco. By otrzymać taki rezultat wyłoń ze swojej garderoby jakiś zmysłowy zestaw - idealnie by była to szkarłatna sukienka, a do niej dopasuj ciemne szpilki. Nie pomijaj dodatków, np. ciężki pozłacany naszyjnik i dopasowane do niego klipsy. (kosmetyki payot) Zanim wciśniesz się w sukienkę zadbaj się o pozytywne samopoczucie - zrób długą kąpiel, odpręż się, użyj mleczka do ciała. Im atrakcyjniej będziesz się czuła w swojej skórze, tym większa będzie potem Twoja pewność siebie. Wiara w siebie jest właściwością wysoce cenioną przez płeć przeciwną. W trakcie randki równie istotny jest dobry humor, który z pewnością poprawi nasz nienaganny wygląd. Skoro mamy już makijaż wrocław z dojazdem i właściwy ubiór, pora na fryzurę - moje źródła. Zadbaj o swoje włosy używając odżywki udoskonalające ich strukturę. Kolejnie upnij je w modne uczesanie - dużo inspiracji i sposobów ich zrobienia wyszukasz w sieci. Wybierz odpowiedni zapach, na przykład perfumy chloe (płci męskiej polecamy tymczasem hugo boss szary), i jesteś przygotowana do wyjścia! (murad kraków)

W jaki sposób się zachowywać aby dobrze wypaść na randce

Nie zapominaj aby pozostać sobą. Nikt nie przepada za marudami, postaraj się unikać tematów, które wywołują w Tobie niezadowolenie. By być postrzeganą jako satysfakcjonujący dyskutant pamiętaj, że rozmowa odbywa się pomiędzy dwiema postaciami - są momenty w których należy dopuścić inną osobę do słowa, a także aktywnie ją posłuchać, później dopiero wyrazić własne przekonanie.

Odstaw smartfona do torebki, zabawa nim może być odebrana jako przejaw nudy rozmówcy. W czasie równości kobiet i mężczyzn wypadałoby zaoferować zapłacenie za siebie, czy to w kinie czy innym punkcie - (Perfumeria internetowa). Zdecydowanie nie należy opowiadać o swoich przeszłych związkach, nikt nie chce wysłuchiwać o swoich rywalach lub wiedzieć, że jego potencjalna wybranka w dalszym ciągu wspomina przeszłe relacje. Nie omawiaj również zarobków, skoncentruj się na wspólnych zainteresowaniach, tematach, które mogą was zbliżyć.