Polecane studio tatuażu – czy się sugerować przy jego wyborze?

To jasne, że dokonanie wyboru godnego zaufania studia tatuażu to kłopotliwa i stresująca decyzja, szczególnie dla kogoś, komu tatuaże bardzo się podobają, lecz ciągle czeka na swój pierwszy raz. Samo zadecydowanie o zrobieniu pierwszego tatuażu nie jest proste, a do tego dochodzi ważna kwestia, kto ten tatuaż nam wykona? Idea jest taka, że tatuaż będzie na naszej skórze już do końca życia, dlatego my musimy gruntownie sprawę przemyśleć, a tatuator perfekcyjnie go wykonać.

Rozpocznijmy od tego, aby rozeznać się wśród znajomych i przyjaciół, gdzie robili swoje tatuaże i czy są z nich zadowoleni. Tym sposobem bardzo łatwo można zorientować się w okolicznych salonach, polecanych lub odradzanych miejscach i doświadczonych tatuażystach. Warto uważnie obejrzeć tatuaże znajomych - efekty pracy danego artysty obejrzane na własne oczy to najlepsza metoda na wyrobienie sobie zdania, bowiem portfolio ze zdjęciami zrealizowanych projektów to jednak nie to samo.

Dobrze jest poszperać też w internecie, wklepując przykładowo „salon tatuażu Szczecin” i najpierw prześledzić stronę, opisy tatuatorów i fotografie ich projektów, a potem wyszukać komentarze i opinie. Możemy się wtedy natknąć na . Oczywiście, bądźmy sceptyczni, jeśli jakieś studnio zbierze sporo złych opinii – przecież konkurencja nie śpi. Jeśli już zdecydujemy się na tatuatora i studio, w którym pracuje, po prostu się tam wybierzmy. Całkiem możliwe, że sposób urządzenia wnętrza niewiele powie o artystach tam pracujących, lecz rozeznamy się w warunkach tam panujących. Od razu przy okazji wizyty możemy umówić się do danej osoby.ten link makijaż wrocław makijaż wrocławOczywiście, salon tatuażu Szczecin czy inne większe miasto gromadzi wyłącznie świetne, doświadczone, cenione osoby, ale żeby uniknąć problemów czy pomyłek, zdecydujmy się na jedną osobę i jej się trzymajmy. Wart rozważenia może być ten tatuator.

salon tatuażu

Autor: Polones Arts & Tattoo´s
Źródło: http://www.flickr.com

Szczególnie, gdy akurat wybrany przez nas tatuator robi tatuaże w konkretnym stylu (np. komiksowym, czarno-białym, pastelowym). Po wyborze motywu i przy zapisywaniu się na pierwszą sesję, zorientujmy się, ile takich sesji prawdopodobnie będziemy musieli odbyć. Ma to powiązanie też z finansami. Każda sesja to koszt, dlatego lepiej wiedzieć z góry, na jaką sumę mamy się nastawiać. Oczywiście nie chodzi tu o oszczędzanie każdego grosza – w końcu tatuaż ma zdobić naszą skórę przez całe życie, więc nie warto się targować czy wybierać najtańszej oferty.

Wybór polecanego studia wykonującego tatuaże to kwestia na całe życie i gwarancja, że tatuaż nie zmieni barw czy kształtu. To również satysfakcja, że nosimy na ciele coś, co wyszło spod ręki doświadczonego artysty, a nie amatora.