Płytki z klinkieru – awangardowość w harmonii z ponadczasowością

Dom, to nie tylko mury i cicha przystań to cząstka nas samych. Projektując dom, marzymy by był odwzorowaniem naszych potrzeb i stylu życia. Staramy się zaaranżować go w taki sposób, by łączył w sobie najlepsze rozwiązania funkcjonalne, ekonomiczne i estetyczne. Jeżeli chcemy, aby wszystkie te cechy zostały spełnione, musimy dokonać adekwatnego wyboru materiałów do prac budowlanych i wykończeniowych . Wybranie materiału na wykończenie zewnętrznej ściany domu, zazwyczaj sprawia problemy , czy ma to być cegła, czy tynk zwykły cementowo-wapienny czy raczej płytki klinkierowe.

elewacja klinkierowa

Autor: Armstrong Building Products
Źródło: http://www.yasna.pl/yasna.php?c=biuroprasowe2&b=1#
Aby otrzymać fantastyczny efekt domu wybudowanego z cegły klinkierowej, nie potrzebujemy używać w tym celu cegły klinkierowej. Wystarczy, że nasz dom wykonany w jakiejkolwiek technologi, obłożymy płytkami z klinkieru. Ogromna różnorodność kolorów od białego poprzez czerwony aż po czarny oraz bogate kolekcje faktur i kształtów, daje nam niezliczone możliwości aranżacyjne przy wykonywaniu projektu nie tylko elewacji domu ale też dachu czy podłogi.

Płytki klinkierowe są fantastycznym tworzywem izolacyjnym - . Dodatkowa powłoka muru, wyłożona z tego typu płytek, minimalizuje straty ciepła zimą oraz ochrania dom przed silnym oddziaływaniem termicznym słońca, w miesiącach letnich.

Nie sądzisz, że to jest znakomity czas, żeby zdobyć stuprocentową gwarancję, że umieszczone wiadomości są zgodne z prawdą? Jeśli tak, to ten zweryfikuj tekst (https://www.hjl-partner.pl/szukam-opiekuna) tu.

klinkier

Autor: ATLAS
Źródło: ATLAS

Elewacja klinkierowa, daje pewność trwałości przez wiele lat, jest odporna na warunki atmosferyczne co powoduje, że nie musimy już wybierać pomiędzy estetyką i funkcjonalnością - wienerberger.pl/ceg%C5%82y-klinkierowe/galeria/elewacje. Klinkier, jest produktem wszechstronnym i spełnia swoją funkcję w wielu zastosowaniach. Zależnie od potrzeb, może być zastosowany do wykonania ścieżek, murków, donic czy grilli, bez względu na stylistykę ogrodu.

Zastosowań płytek klinkierowych może być bardzo wiele, tym bardziej, że coraz chętniej używa się je nie tylko na zewnętrznych ścianach budynku czy w ogrodach, ale również w niepowtarzalnych stylizacjach łazienek, kuchni czy salonów. Świetnie harmonizują zarówno do spokojnego i ciepłego stylu rustykalnego, jak również do nowoczesnego minimalizmu.