Piękną być

Powiększanie warg kwasem hialuronowym jest ostatnio coraz to bardziej popularne. Usta to jeden z najistotniejszych elementów kobiecej twarzy, a także ciała, gdzie pełne wargi są uważane za bardziej interesujące i ponętne. Zabieg zwiększania warg trwa prawie pół godziny, jest praktycznie bezbolesny i za każdym razem stosuje się go w znieczuleniu punktowym.

Kobieca figura

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Dzisiaj na rynku wziętość zyskuje kwas hialuronowy do ust, który poprawia sprężystość tkanek - Zabieg modelowania warg kwasem hialuronowym odbudowuje gęstość tkanek dookoła ust i powiększa usta. Koryguje kontur ust a także profil twarzy. Kwas hialuronowy wygładza nieco bruzdy i zmarszczki, ujmuje też nieco lat. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie szykować oraz nie są potrzebne specjalne badania, acz lekarz może wymagać ich wykonania, gdy uzna, że to stosowne. Modelowanie ust przebiega w znieczuleniu punktowym – najczęściej z użyciem kremu znieczulającego.

Zabieg trwa kilkanaście minut, pozwala na wykonanie widocznej korekty ust. Wynik jest niestety przemijający i utrzymywać się będzie około pół roku, gdzie po upływie tegoż okresu pacjenta czeka niezbędność kolejnego zabiegu na modelowanie ust.

Uczciwie zalecam ten artykuł (http://www.ratynscystomatologia.pl/leczenie-bruksizmu/) wszystkim, którzy bez efektów szukają tekstów o podobnej tematyce oraz które są równie niebanalne. Kliknij i zobacz.

Kriolipoliza jest zabiegiem zupełnie nieinwazyjnie redukującym tłuszczową tkankę. Przeznaczony jest do modelowania sylwetki, lecz nie w celach pozbycia się otyłości. Poprzez zabiegi miejscowego ochładzania redukuje nadwyżkę tłuszczowej tkanki – bryczesy, uda, boki tułowia. Kriolipoliza to zjawisko uszkadzania komórek tłuszczowych przez niską temperaturę. Przez określony czas zasysana przez aplikatory skóra jest poddawana chłodzeniu bez niszczenia sąsiednich tkanek. Statystyki wskazują, iż widoczna redukcja tłuszczowej tkanki następuje po ok. 3 miesiącach.

Czas tenże wypływa z charakteru nieinwazyjności zabiegu, jednak efekt utrzymuje się poprzez blisko pół roku, a włączając składnik dietetyczny na stałe. Widoczne efekty po zabiegu są zależne od rozległości i stanu tkanki poddawanej chłodzeniu. Pacjenci chcący ponowić zabieg w celu podtrzymania i powiększenia rezultatu mogą uczynić to, nie wcześniej aniżeli po następnych 3 miesiącach. 100 procent z nich spostrzega różnice po odbytym zabiegu. Przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, zmiany na skórze.