Oferta medycyny estetycznej – mezoterapia zabiegiem poprawiającym kondycję skóry – przeczytaj więcej porad

Wraz z wiekiem nasza skóra zaczyna się starzeć: dostrzec można na niej zmarszczki, traci jędrność i elastyczność. Znaczna część kobiet chce się tych objawów starzenia się skutecznie pozbyć. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą centra medycyny estetycznej , które oferują między innymi zabieg mezoterapii.

Mezoterapia Katowice, którą proponują to zabieg przywracający młody wygląd bez używania skalpela. W trakcie zabiegu w skórę

zabieg kosmetyczny

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

pacjentki wstrzykiwane są substancje aktywne: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy oraz kwas polimlekowy. Mezoterapia Katowice (mezoterapia w Katowicach), którą mają do zaproponowania może być prowadzona na różnych częściach ciała. Zabieg może być wykonany nie tylko na twarzy, ale również na innych rejonach ciała. Efektem zabiegu jest zmniejszenie widoczności zmarszczek. Poprawie ulega jędrność skóry, jest ona także lepiej nawilżona. Mezoterapia zapewnia świetne rezultaty nie tylko w wygładzaniu zmarszczek. Naprawdę skutecznie pozwala zmniejszać cellulit oraz rozstępy.

Dopasowane indywidualnie do każdej klientki składniki odżywcze są wprowadzane w skórę przy pomocy naprawdę cienkiej igiełki. Pacjentki, które są bardzo wrażliwe na ból mogą przed serią nakłuć otrzymać znieczulenie powierzchniowe. Bezpośrednio po zakończeniu zabiegu na obszarach ciała, na których zabieg był wykonywany widoczne są ślady po nakłuciach. (Dermatologia estetyczna w Katowicach) Pozostałości te znikają po upływie dwóch dni. Zabieg nie może zostać wykonany u wszystkich pań. Nie zostanie on zrobiony u kobiet spodziewających się dziecka, u pacjentek zmagających się z cukrzycą oraz u pacjentek , które cierpią na opryszczkę.

Na tydzień przed zaplanowaną datą zabiegu nie powinno się zażywać aspiryny ani innych leków, które zmniejszają krzepliwość krwi. Efekty mezoterapii zobaczyć można już po upływie jednego dnia. Jednak aby uzyskać bardziej zadowalający efekt, najczęściej wykonuje się serię zabiegów. W zależności od głębokości zmarszczek u jednej pacjentki wykonuje się przynajmniej serię czterech zabiegów, czasami niezbędne jest ich zwiększenie do ośmiu. Pomiędzy następnym zabiegiem wymagana jest co najmniej trwająca siedem dni przerwa.

Jeżeli opublikowane tutaj materiały są dla Ciebie zajmujące, kliknij tu, ponieważ w danym serwisie (http://www.uroczysko7stawow.pl/hotel/o-hotelu) też znajdziesz coś interesującego!

Aby efekt zabiegu miał charakter długotrwały, zaleca się wykonywanie go dwa razy w roku. Wówczas efekty widoczne będą na skórze przez bardzo długi czas.