Niszczymy myślenie stereotypowe wobec suplementach diety

W naszym kraju krąży dużo niemądrych mitów nt wspierania ćwiczących, z tego powodu wpis rozpoczniemy od mocnego stwierdzenia – preparaty dla aktywnych nie są sterydami! To wszystko przebadane formuły, które w pewnym zakresie wspomagają ćwiczących – żadne z nich nie posiada w sobie prohormonów. Kiedy już to objaśniliśmy, przejdźmy do clue naszego wpisu, czyli przedstawienia kilku wartych zakupu preparatów, które są oferowane na polskim rynku.

BCAA XTRA

Autor: fbb.pl
Źródło: fbb.pl

Beta alanina to rzecz, która do niedawna była tylko elementem nowoczesnych pobudzaczy przedtreningowych (saw trec nutrition), a dziś zazwyczaj jest sprzedawana jako odrębny preparat. Tak czy owak warto ją przyjmować w zestawie z jakąś postacią kreatyny.

Beta alanina znakomicie zwiększa siłę i formę, umożliwiając osiągać lepsze wyniki w czasie treningów. Nie opiszemy tutaj mechanizmu działania związku, bo nie planujemy żonglować zbyt wielką ilością naukowych nazw. Dociekliwi czytelnicy mogą po prostu wpisać „beta alanina” do Google, by uzyskać szczegółowe dane.

beta alanina

Źródło: fbb.pl

Najkorzystniejszym napojem potreningowym jest mieszanina właściwych węglowodanów i aminokwasów. Złym wyborem okazuje się picie normalnego soku ze sklepu, gdyż zwykle zawiera on szkodliwą fruktozę, nie wspominając o dużej porcji cukru. Mądrze jest nabyć odżywkę typu carbo (odżywki węglowodanowe), czyli miks wysokiej jakości węglowodanów, które można bez problemu rozpuścić w wodzie. Wiele producentów na rynku rozprowadza tego typu produktu, opłaca się wybrać renomowaną firmę Olimp, która oferuje bogate spektrum wysokiej jakości suplementów dla ćwiczących.

Następnym elementem zbawiennej mikstury, którą warto wypić po skończeniu ćwiczeń, są aminokwasy rozgałęzione. To związki chemiczne, które są niezbędna dla mięśni do odbudowy po wysiłku. Świetnym wyborem dla każdego trenującego jest suplement o nazwie Bcaa X Tank - bcaa x tank.

Czy jakieś komentarze o nas (revitabielany.pl/) tego wpisu Cię zaciekawiły? Zatem będzie nam bardzo miło, jeśli dodasz do nich również swoje oceny.

To kompozycja kluczowych aminokwasów, która rewelacyjnie smakuje i jest sprzedawana w Polsce po całkiem przystępnej cenie.