Najzdrowsza ochrona oraz pielęgnacja włosów – przekrój przez produkty Kerastase.

Zakłady fryzjerskie cieszą się coraz większą renomą, nie trudno więc dostrzec że powstają w mgnieniu oka. Uprzednio przeznaczone między innymi dla płci żeńskiej, teraz oblegane także przez mężczyzn. Niektórzy powiadają, że włosy to jakby wizytówka człowieka. Jeśli potrafisz o nie godnie zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie znacznie się podwyższa.

wejdź na www i dowiedz się więcej

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to jednostka zajmująca się produkcją luksusowych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu produktów międzynarodowej spółki dominującej, czyli L’Oreal. Towary sprzedawane są tylko i wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozpowszechniane lub przez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, które wypuścił na bazar producent dotyczą innego typu włosów i umożliwiają inną pielęgnację. Wybrać można m.in.: krystaliczny blask i lekkość włosów, ochrona przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzbogacanie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego rodzaju włosów, ochrona barwy i blasku, zintensyfikowanie gęstości włosów, pielęgnacja dla panów, a także serum aktywizujące wzrost mocnych włosów. Kerastase proponuje program podzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja i dodatkowo teksturyzacja - sprawdź więcej na . Trzy banalne gesty obrzędu, stosowane w czasie pielęgnacji w salonie, jesteśmy w stanie kontynuować w domu. Kąpiel -to naczelny etap rytuału. Ekskluzywnej konsystencji o wysublimowanym zapachu, przystosowanej do natury włosów i skóry głowy, towarzyszy masaż (masaż relaksacyjny katowice) głowy, który rozbudza zmysły.


Pielęgnacja - tylko energiczna i ukierunkowana. Przemiana odczuwalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują witalność i wspaniały wygląd. Ostatnim etapem będzie teksturyzacja - gest pielęgnacyjny nie wymagający obmywania. Oferuje efektywną ochronę i niesłychany blask. Przygotowuje włosy do stylizacji. Kerastase posiada także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, skrupulatnie wybierając, zamówisz wszelkie potrzebne artykuły, by zapewnić swoim włosom wspierającą opiekę.

Kosmetyków do oczyszczania włosów jest bardzo dużo. Pamiętaj natomiast - aby mieć zupełną pewność, że twoje włosy dostaną to na co zasługują, wybieraj kosmetyki faworyzowane przez salony fryzjerskie, które na tych kosmetykach pracują cały czas.