Laserowa korekcja wzroku

Masz już dość noszenia szkieł i pragniesz się pozbyć wady wzroku na zawsze? Laserowa korekta wzroku jest najodpowiedniejszym rozwiązaniem dla Ciebie!
Specjaliści już dawno postanowili uwolnić od okularów osoby z wadami wzroku.

olej

Autor: KLIMA-TOP

Jednak na przełom trzeba było czekać do chwili wprowadzenia do chirurgii oczu ultraprecyzyjnych laserów. Dzięki nim korekcyjne zabiegi stały się bezpieczne, bezbolesne jak też bardziej efektywne. Na czym zatem polega laserowa korekta wzroku? Na należytym modelowaniu rogówki, by przywrócić ostrość widzenia. Laserowa korekta jest najbezpieczniejszą i najbardziej efektywną strategią kuracji krótkowzroczności. Pozwala też pozbyć się astygmatyzmu a także nadwzroczności. Laser powoduje, że można błyskawicznie odzyskać doskonałą ostrość widzenia oraz już na zawsze uwolnić się od binokli. Nic więc dziwnego, iż aż 96 proc. pacjentów, którzy poddali się takiemu zabiegowi, zdecydowanie poleca tę metodę swym przyjaciołom.
Czy laserowa korekta wzroku jest obarczona niebezpieczeństwem powikłań? Minimalnym, jakie w dodatku jest nawet 30-krotnie niższe od tego powiązanego z codziennym wykorzystywaniem soczewek kontaktowych. Jeśli zatem postawisz na laserową korekcję wzroku w pierwszorzędnej klinice z doświadczonymi specjalistami, masz gwarancję bezpieczeństwa oraz zadowolenia z zabiegu. Warto jednakże mieć pojęcie, że nie każdy poddać się może takiemu zabiegowi. Przeprowadzany jest u osób po 21. roku życia, albowiem wówczas wada wzroku będzie już ustabilizowana. Ponadto nie mogą z niego korzystać osoby po 55. roku życia, panie w ciąży jak też karmiące .

Przed planowanym zabiegiem nieodzowne jest spotkanie z doktorem i gruntowne badanie. Takie są korzyści które zapewnia laserowa korekcja (laserowa korekcja wzroku chorzów) wzroku Kraków to miasto w którym bez kłopotu znajdziesz specjalistę realizującego tego typu zabiegi.