Kredyty w piętnaście minut

W momencie, gdy brakuje nam gotówki czujemy, że wszystko sprzymierzyło się przeciwko nam. Nie możemy zbyt dużo zrobić, bo czasem to jest zupełnie niespodziewana sytuacja i trudno nam zebrać spore pieniądze. Są też takie przypadki, że mamy jakiś super pomysł na firmę, ale brakuje nam środków na stawianie pierwszych kroków. Dlatego musimy wziąć pod uwagę kredyt.

Nieruchomość
Autor: Phillip
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety w placówkach bankowych będziemy musieli chwilę poczekać i dodatkowo może wyjść tak, że kredytu i tak nie dostaniemy. Z tego powodu dobrze sprawdzić pożyczki (zobacz pożyczki pod zastaw nieruchomości). Jeśli mamy jakiś samochód lub cztery kąty, to na pewno pod zastaw którejś z tych nieruchomości otrzymamy dużą pulę pieniędzy. Najistotniejsze jest jednak pomyśleć o tym, czy będziemy mieli na raty. Jeżeli posiadamy tego typu pewność, to nie trzeba się martwić. Ale, jeśli brakuje nam takiej pewności trzeba być ostrożnym, bo pozabankowe pożyczki to duże oprocentowanie i odsetki za nieterminowe wpłaty rat również są wysokie.

Jest mieszkanie dostaniesz kredyt

Gdy nie widzimy opcji wzięcia pożyczki w banku to można poszukać innych opcji. Jest coś takiego jak prywatna pożyczka (hiperłącze do serwisu) pod zastaw mieszkania. To opcja zaciągnięcia kredytu w firmie, która nie jest bankiem, a która udziela kredytów tym osobom, które mają nieruchomość, jaką jest mieszkanie. Są przedsiębiorstwa, które dają pożyczkę pod zastaw maszyn rolniczych, samochodów, czy też maszyn, których używa się w halach produkcyjnych. Musimy tylko porozglądać się i wyszukać taką pożyczkę, która okaże się odpowiednia dla naszych potrzeb.

Mieszkanie
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy chodzi o prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości to warto się porządnie zastanowić. Oczywiście jeżeli nie mamy innych opcji to chwytamy się każdego rozwiązania, ale dobrze się zastanowić, czy to rozwiązanie rzeczywiście jest najlepsze. Tego typu kredyty wiążą się z większym ryzykiem aniżeli zaciągane kredyty w bankach. Istnieje sporo firm pozabankowych, które dają kredyty na chwilę, ale są też takie, które udzielają pożyczek długoterminowych. Dobrze porozglądać się i na tym rynku i sprawdzić opinie, żeby przypadkiem nie postawić na jakąś złą firmę.