Jak zwiększyć swoją siłę bez niepotrzebnego przyrostu tkanki tłuszczowej?

Osobom, które systematycznie chodzą poćwiczyć np. na siłownię, na pewno zależy na prędkim oraz skutecznym wzroście tkanek mięśniowych, jednak przy jak najmniejszej ilości tłuszczu. Takie właśnie właściwości ma środek, który jest doskonałym źródłem znanego białka serwatkowego.

sportowiec
Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Suplement uzupełnia dietę sportowca o najbardziej wartościowe białko. Odżywka Hi Tec Protein składa się z trzech kluczowych elementów i posiada aż 85 procent białka w tak zwanej suchej masie.

Na pewno przyda Ci się łącze (http://www.twojspozywczy.pl/), jeśli interesują Cię zawarte w naszym poście wątki. Na następnej witrynie znajdziesz ich o wiele więcej.

Komponent białkowy w preparacie to mieszanina koncentratu wymienionego białka serwatkowego, białka mleka oraz białka pszenicznego. Białka te mogą dostarczyć do ciała pełny zestaw potrzebnych aminokwasów egzo- i endogennych. Całość oczywiście zawarta jest w odpowiednich ilościach. Niezwykle ważny jest fakt, że wszystkie komponenty preparatu świetnie się dopełniają oraz generują produkt o bardzo wysokich wartościach biologicznych (BV= 125). Nie mniej ważny jest długi czas wchłaniania. Zapewnia to długotrwałe i stabilne porcje protein. Środek działa tak w dzień, jak i w nocy.

Bez zwłoki zobacz na stronie (http://www.bionateo.com/shop/cannolator-domowe-ekstraktory-konopi-complete/) analogiczne posty. Tam także zobaczysz coś pasjonującego, gdyż przedstawia ona zbliżoną tematykę.

Redukuje w tym czasie nocny katabolizm. Wspomniany efekt szybkiego przyrostu tkanek mięśniowych bez powiększenia tłuszczu możliwy jest dzięki wymieszaniu białka zwierzęcego i roślinnego.

Suplement sprzedawany jest w różnych smakach np. waniliowym. Wartość energetyczna produktu wynosi 1607 kJ. Suplement posiada tego typu aminokwasy jak lizyna, histydyna czy seryna. preparat Hi Tec Protein jest bardzo polecany sportowcom, którzy chcą uzupełnić w swoim organizmie niedobór białka.

Powstaje on u osób, które aktywnie uprawiają dyscypliny sportowe siłowe bądź stosują dietę redukcyjną. Taki środek jest idealny na szybkie osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.