Jak wygląda obecna kosmetologia estetyczna, jakie zabiegi można realizować przy pomocy laserów.

Obecna kosmetologia coraz częściej sięga po najnowsze zdobycze techniki i chemii. Jest to zupełnie zrozumiałe, bo goniąc za pięknem i urodą panie są w stanie naprawdę dużo poświęcić. A nowoczesne urządzenia pozwalają na zabiegi nie tylko dużo skuteczniejsze niż kiedyś, lecz także znacznie bardziej bezpieczne. Oczywiście ich ceny przeważnie będą całkiem spore, bo też i nowoczesne sprzęty dużo kosztują, lecz i tak nie będzie problemów z chętnymi na nie. Zresztą obecnie rynek usług kosmetycznych i wiążąca się z nim mocno kosmetyczna chirurgia notują ogromną dynamikę wzrostu.

Kobieta w różowej sukience

Autor: Carrie A.
Źródło: http://www.flickr.com
Jak grzyby po deszczu otwierane są kolejne salony, a do najlepszych lekarzy kolejki będą sięgać paru miesięcy. Wszystko dlatego, że panie chcą wyglądać ładnie i młodo, a aktualnie mają dużo możliwości do tego, i to za coraz mniejsze pieniądze. Z tego też powodu zabiegi takie jak modelowanie twarzy Warszawa są wykonywane przez zdecydowaną większość gabinetów kosmetycznych, podobnie jak wiele pozostałych zabiegów odmładzających i upiększających (pełen artykuł).

Jednym z najczęściej używanych urządzeń we współczesnej kosmetologi są lasery . Ich właściwości od dawna są znane, lecz dopiero parę lat temu powszechnie zaczęły być wykorzystywane przez kosmetyczki. Jednym z bardzo często robionych zabiegów przy ich pomocy jest laser (zobacz: laser do usuwania tatuażu) epilacja laserowa warszawa (ciekawostka). Przy pomocy ustawione w odpowiedni sposób wiązki laserowej niszczy się cebulki włosowe, a jednocześnie skóra dookoła pozostanie w stanie nienaruszonym. Przez to sam zabieg jest bardzo bezpieczny i nie będzie powodował żadnych skutków ubocznych, a także niezwykle skuteczny.

brzuch

Autor: linspiration01
Źródło: http://www.flickr.com
Po kilku zabiegach można wyeliminować niechciane włosy w zasadzie na zawsze. Po nowoczesne lasery bardzo chętnie zaczynają także sięgać lekarze, w szczególności specjaliści od urologii. Wśród starszych kobiet nagminnym schorzeniem jest nietrzymanie moczu, wiążące się przeważnie z dużym osłabieniem mięśni w miednicy. Jak się okazuje, te problemy można bardzo skutecznie leczyć za pomocą nowoczesnego lasera MonaLisa Touch, powodującego wzmocnienie i usztywnienie ścianek pochwy.