Jak pielęgnować wysuszoną skórę na stopach i po które kosmetyki sięgnąć?

Naskórek na stopach po wakacjach wymaga starannej pielęgnacji. Jakie produkty kosmetyczne kupić, żeby skutecznie i szybko nawilżyć suchy naskórek? Powinnyśmy zainwestować w dobre akcesoria do stóp. Ich regularne aplikowanie zapewni naskórkowi gładkość i miękkość, pozbędziemy się też nieestetycznych zrogowaceń i bolesnychpęcherzy.

stópki
Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki do stóp muszą być stosowane w parze z delikatnym pumeksem. Na początku zaaplikujmy stopom półgodzinne moczenie w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie możemy ostrożnie zastosować go do usuwania stwardniałego naskórka. Kosmetyki (Polecana Strona - Sprawdź Teraz) do stóp Farmona znakomicie sprawdzą się w pielęgnacji zniszczonych stóp, ale również tych, które mają problem z nadmierną potliwością. Produkty marki efektywnie działają również w profilaktyce przeciw grzybicy. Kosmetyki do stóp Farmona to m.in.

Spodobał Ci się zaprezentowany wpis? Jeżeli tak, to z pewnością usatysfakcjonuje Cię też bieżący tekst (https://www.optegra.com.pl/zabiegi/laserowa-korekcja-wzroku/), który stworzyliśmy w linku poniżej.

zasypki, kremy i aerozole zmniejszające pocenie się stóp. Natomiast na uciążliwie łamiące się albo wrastające paznokcie, pomogą kosmetyki do stóp Gehwol - więcej informacji.Co ważne, kosmetyki do stóp Gehwo dostępne są w bardzo niskiej cenie. Zbyt dużą potliwość stóp zmniejszą ziołowe aerozole, a suchą skórę pięt odżywią balsamy. Warto także systematycznie sięgać po łagodnepilingi do stóp oraz używać tarek i pumeksów. Kosmetyki i akcesoria do kąpieli stóp znajdziemy w perfumeriach, ale też aptekach i sklepach w Sieci. Kremy i spreje stosujmy zgodnie z zaleceniami podanymi w ulotkach lub na pudełkach. Raz na tydzień należy również zafundować naszym stopom relaksującą kąpiel. Do miski z ciepłą wodą wlejmy kilka kropel mydła w płynie i moczmy przez 20 minut. Możemy później użyć łagodnego pumeksu, a finalnie wetrzeć w stopy krem z witaminą A. Raz w tygodniu warto również sięgnąć po kosmetyk pilingujący, który ułatwi usunąć suchy naskórek.

nawilżone stopy
Autor: Lioven
Źródło: Lioven
Kosmetyki i akcesoria do kąpieli stóp musi posiadać w mieszkaniu każda z nas. Regularnie stosowane, nadadzą skórze przyjemną miękkość i usuwają stwardnienia. Pieczołowita pielęgnacja potrzebna jest szczególnie stopom o suchej, pękniętej skórze. Kosmetyki pomogą też usunąć kłopot z nadmierną potliwością stóp, łamliwymi lub wrastającymi paznokciami i zadziałają profilaktycznie przeciwgrzybicznie - .