Góry z niesamowitą urodą rodem z Opowieści z Narnii

Góry rządzą się swoimi prawami. Tu można przyjechać bez zarezerwowanego noclegu i na pewno znajdziemy jakieś miejsce do spania. Podobnie jest z noclegi w Karkonoszach. Tu raczej nie ma tłumu turystów, więc jest to doskonałe miejsce, by napawać się ciszą i spokojem gór.

Karkonosze, Szrenica

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Karkonosze dają możliwość prawdziwego kontaktu z naturą. Szlaki turystyczne nie są bardzo oblegane, więc naprawdę momentami możemy się jakbyśmy byli pierwszymi ludźmi stąpającymi po tych miejscach, nic tylko wyszukać dobre noclegi w Górach Izerskie. Poza tym gościnność górali z Karkonoszy jest nie do przecenienia. Jeżeli chodzi o koszty to nie są wygórowane, w porównaniu z pozostałymi górskimi terenami ceny mogą wręcz nas zaskoczyć. Jest to spowodowane tym, że górale liczą iż turyści sami odwdzięczą się z nawiązką i coś w tym jest.

Mamy ochotę Cię zachęcić do przeczytania naszego nowego wpisu. Po prostu kliknij w link i oglądaj bez ograniczeń to, co stworzyliśmy.

Taka polityka w tym rejonie sprawdza się od lat i wszyscy są zadowoleni turyści zostawiają suty napiwek, a górale dobrze się o nich troszczą. Miejsc do spania jest wiele, możemy wybrać między hotelami z wysokim standardem a przytulnymi góralskimi pensjonatami.

Kiedy mamy ochotę wybrać jakieś ciekawe miejsce na wypoczynek i myślimy o polskich górach może warto zwrócić uwagę na Karkonosze. W tym rejonie Sudetów możemy radować się urokami nie tylko pieszych wycieczek, ale też wycieczek rowerowych. Co ciekawe, a o czym często zapominamy to właśnie Karkonosze są zapisane na listę Światowej Sieci Rezerwatów Biosfery UNESCO, co oznacza, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce. Karkonosze to ogrom ciekawych miejsc, które na sto procent nas oczarować. O każdej porze roku Karkonosze nas czymś zaskoczą. Począwszy od dobrze przygotowanych stoków, przez wspominane już wycieczki, po atrakcje o których nie ma mowy w innych górach. Poza tym, jeśli jesteśmy fanami kina to właśnie w Karkonoszach były kręcone zdjęcia do jednej z serii do tych przyjemnych filmów. Karkonosze to góry, które swoim wyglądem stają się idealną scenerią nie tylko do zdjęć do filmu, ale też do zdjęć do naszego rodzinnego albumu - .