Duża efektywność reklamy na billboardach i telebimach – sprawdź, czy reklama outdoorowa pasuje do twojego biznesu

W kwestii tego, że to reklama jest dźwignią handlu, niewątpliwie nie trzeba nikogo przekonywać. Ile razy kupowałeś coś ze względu na media społecznościowe? Jak często decydujesz się kupić jakiś towar tylko z tej przyczyny, że zobaczyłeś go na telebimie lub na billboardzie? Reklamy zapadają nam w pamięć, szczególnie te, które są intrygujące i w intrygujący sposób prezentują dany produkt albo usługę.

By reklama odniosła skuteczność musimy wykorzystywać także dobrą formę reklamy. Jest ich niezmiernie wiele, aczkolwiek niektóre są mniej efektywne, natomiast inne bardziej. Okazałą skutecznością charakteryzują się reklamy na billboardach oraz telebimach. Rozległe tablice przyciągają wzrok przechodniów, mało tego jeśli mijamy daną reklamę kilka czy kilkanaście razy dziennie, to bezsprzecznie zapada nam szybciej w pamięć - poznaj ofertę firmy Medas-Media .

telebim

Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com

Taka reklama billboardy w wielu przypadkach umieszczana jest w miejscach, do których nieraz chadzamy, na przykład obok galerii handlowych, parków albo centrum miasta. Czasem taką reklamę możemy spostrzec nawet niedaleko naszego domu. Oglądając tą samą reklamę parę razy dziennie, jesteśmy bardziej skłonni do zakupu prezentowanego na niej produktu albo usługi.

Jeżeli zafascynował Cię ten wątek, poznaj dodatkowo inne polecane www (https://www.leaderlogistics.pl/logistyka-kontraktowa/magazynowanie/), gdyż prezentują one podobny temat, więc na pewno Cię zafascynują.

Niemało przedsiębiorców perfekcyjnie zdaje sobie sprawę z tego, że billboard Łódź wzbudzają szerokie zainteresowanie potencjalnych Kontrahentów. Dlatego ochoczo wykupują miejsca reklamowe na billboardach - reklamuj się na billboardzie . Duże tablice reklamowe, jakie w wielu przypadkach są dodatkowo podświetlane, to cudowny sposób na funkcjonalną reklamę.

Należałoby zastanowić się też nad reklamą na telebimach. Ekrany ledowe ciągną uwagę różnorodnością barw i zmieniającymi się obrazami, dodatkowo reklamy na telebimach zapewniają nam więcej sposobności, bo możemy zrelacjonować naszą reklamę w formie ruchomej animacji albo filmiku. To sprawia, iż takie reklamy na telebimach częstokroć są sporo ciekawsze od drugich form reklamowych. Powinno się zainwestować w stosowną reklamę, gdyż ta inwestycja bez wątpienia okaże się dla nas zyskowna. Im lepsza reklama, tym większy oddźwięk u Klientów.