Długopisy promocyjne

Narzędzia do pisania to bez wątpienia najchętniej używane produkty do reklamy.

Do najpopularniejszych zalicza się długopisy logopen z nadrukiem. Niezwykle często w ten sposób reklamowane są produkty konkretnych firm farmaceutycznych, a także usługi banków, firm oferujących kredyty i dużo innych.
długopisy
Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnymi akcesoriami biurowymi mogą być bloczki do pisania i notesy. Czasami widuje się także ołówki reklamowe, prawdopodobnie najbardziej kojarzone są te z logo Lotto oraz ołówki ze sklepów Ikea.

Więcej na

Atrakcyjne długopisy reklamowe artykuły reklamowe częścią promocji przedsiębiorstwa

Poza ubraniami i dodatkami, kubkami i akcesoriami piśmienniczymi spotkać można wiele innych produktów, służących do reklamy. Jednymi z najpopularniejszych są kalendarze. Występują w różnych formach: mogą być ścienne lub stojące, o różnych kształtach i wymiarach. Nierzadko widuje się również zegary firmowe. Podobną popularnością cieszą się tak zwane smycze na klucze lub na telefon komórkowy oraz breloczki breloki do kluczy. Przedsiębiorstwa prześcigają się w dzisiejszych czasach w pomysłach na wykorzystanie miejsc do reklamy. Im bardziej trafna bowiem, tym większe możliwości pozyskania klientów.
Źródło logopen