Chcesz umieścić reklamę na aucie? Dowiedz się, jak to zrobić

Reklama na samochodzie jest cały czas niezmiernie powszechna. Choć we współczesnym świecie to Internet w podstawowej mierze oddziałuje na odbiorców, to dobrze jest zainwestować także w takiego typu formę promowania.

reklama w autobusie

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób umieścić reklamę, aby stosownie urzeczywistniała swoją funkcję? Wybór właściwej techniki montażu jest uzależniony od tego, jaką grafikę mamy zamiar umieścić na aucie. Najprościej jest nakleić same napisy i w tym przypadku najlepiej sprawdza się reklama samoprzylepna. Wszystkie elementy trzeba przykleić osobno, starannie gładząc brzegi naklejek, by nie zaczęły się odklejać i nieestetycznie wyglądać. Jeśli chciałbyś nakleić cały napis za jednym zamachem, musisz zamówić folię transportową, jaka pozwala na niniejszy montaż reklamy. Po naklejeniu napisów pozbywamy się folii, a reklama wygląda na niezmiernie profesjonalną.

Godnym uwagi sposobem jest także folia magnetyczna. Jej wielkim przymiotem jest ewentualność szybkiego usunięcia. Należy jednak liczyć się z faktem, iż nie każda reklama może być umieszczona na takiej folii. Doskonale sprawdzają się napisy oraz proste formy, z mniejszymi detalami może być kłopot, ponieważ nie będą widoczne (przeczytaj klik!. Musimy również pamiętać, iż folia magnetyczna może być mocowana wyłącznie na idealnie gładkich powierzchniach, a w razie gdy niejednokrotnie pozostawiamy samochód w słonecznym miejscu, powinniśmy raz na pewien czas odkleić folię oraz dobrze ją wyczyścić.

reklama na autobusie

Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Zagrożeniem dla reklamy może być również szybsza jazda, ponieważ reklama przesuwa się oraz może przypadkiem całkowicie się odkleić. Jeżeli zamierzamy okleić większą powierzchnię auta, musimy zwrócić uwagę na folię wylewaną, na której można nadrukować również najbardziej szczegółowe projekty (sklep.lambda.pl/pl/i/Wyprzedaz/20). Auto można okleić całościowo, ponieważ folia wylewana ma specjalne właściwości dostosowując się do kształtu pojazdu. Folię wylewaną przed użyciem należy ogrzać do odpowiedniej temperatury używając do tego opalarki. Potem nakładamy folię i pozostawiamy samochód w pomieszczeniu o umiarkowanej temp., by folia (zobacz foliarka) mogła się stosownie przykleić. Reklama na samochodzie to rozwiązanie, które bez wątpienia trzeba przemyśleć. Wybierz właściwy sposób montażu, a z pewnością będziesz zadowolony z solidności oraz estetyki projektu, który był naniesiony na twój samochód.