Zabiegi medycyny estetycznej dla pań – dowiedz się, znowu czuć się piękną?

Niemal każda kobieta chciałaby czuć się atrakcyjnie. Ze smutkiem patrzy na kolejne zmarszczki, mniej jędrną skórę oraz negatywne rezultaty ciąży, która co prawda dała upragnionego brzdąca, lecz nie zostawiła najlepszych śladów na naszym ciele. Jednak są sposoby, które pomagają płci pięknej ponownie poczuć się piękną i tak wyglądać. Wyjściem jest odpowiednia klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są wyjątkowo polecane?

Autor: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic

Bez wątpienia są to różnego typu wypełniacze, np. kwas hialuronowy, które pomagają poprawić rysy twarzy i pozbyć się zmarszczek. Skóra nabiera jędrności oraz wygląda znacznie młodziej. Całkowite rezultaty po takim zabiegu uwidaczniają się po tygodniu. Niejedna kobieta zmaga się również z bliznami po przebytych operacjach, m.in. po cesarskim cięciu. Choć ta ostatnia blizna jest tak naprawdę niewidoczna, to wiele pań chciałaby ją usunąć, aby nie czuć się niepewnie w intymnych sytuacjach. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się usuwanie blizn laserem (źródło informacji).

Zwykle wystarcza już jeden zabieg, maksymalnie 2, by pozbyć się mankamentów urody i znowu cieszyć się pięknym ciałem. Za pomocą lasera można również usunąć inne blizny, w tym po trądziku albo blizny po oparzeniach. Wystarczy umówić się na konsultację lekarską, by dowiedzieć się informacji, jakie powinniśmy znać przed podjęciem decyzji i wyznaczyć dzień zabiegu.

Trzeba jeszcze wspomnieć o jednym zabiegu, jakim jest plastyka pochwy Warszawa (wejdź tu). To zabieg niejednokrotnie wybierany przez panie, które z powodu ciąży cierpią na rozciągnięcie narządów intymnych przez co nie mogą czerpać rzeczywistej przyjemności z seksu z partnerem. Waginoplastykę wykonuje się w znieczuleniu ogólnym i trwa około 1,5 godz.. Lekarz musi naciąć tylną ścianę pochwy, by pozbyć się nadmiaru tkanek. Potem za pomocą rozpuszczalnych nici specjalista zszywa mięśnie oraz śluzówkę, aby nadać jej poprzedni wygląd. Po zabiegu pacjentka musi pozostać w szpitalu przez co najmniej dwadzieścia cztery godz., proces gojenia zaś trwa około dwóch miesięcy.

Lekarz po operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli planujesz zdecydować się na jeden z wyżej scharakteryzowanych zabiegów albo poznać pozostałe punkty umieszczone w ofercie klinik, powinnaś indywidualnie pójść do jednej z nich, aby porozmawiać z lekarzem.

Wejdź na sensowny serwis www (http://scenariuszzycia.pl/wibracja-imienia/), a poznasz dane na omawiany wątek jeszcze w większym stopniu - niewątpliwie będą interesujące i całkowicie Cię wciągną.

Najważniejsze to zapytać o przeciwwskazania i prawdopodobne komplikacje, by zyskać pewność, że chcemy zdecydować się na zabieg