Uniwersalne etui nie tylko dla ochrony smartfona, czyli o funkcjach dobrego pokrowca?

Niewrażliwe na upadki, dobrane kolorystycznie etui na komórkę, smartfona to niezbędne akcesorium każdego, kto chce dbać o swój sprzęt. I wygląd jednocześnie. Jakie wyróżniki cechują innowacyjne osłonki naszych elektronicznych cacek? Spójrzmy chociażby na case do Sony Xperia M4 Aqua. To pokrowiec dedykowany tylko i wyłącznie dla telefonów Motoroli. Producent miał na względzie kilka nieocenionych czynników, które klient-właściciel sprzętu i nowoczesnej kabury chciałby mieć zapewnione. Jakie?

pokrowiec na smartfona
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
To nade wszystko zapewnienie ochrony przed wstrząsami - amortyzacja upadków. Innowacyjność telefonicznych ochraniaczy na pierwszy rzut oka nie daje gwarancji że ochronią nasze sprzęty. Mimo wizualnej „słabości” guma z jakiej wykonane jest etui daje stuprocentową gwarancję, że osłona nie zniszczy się nawet przy spadku z pokaźnej wysokości . Do tego jest rozciągliwa, ale nie do tego stopnia, by odkształcenia były trwałe. Wysokiej klasy pokrowiec to ponadto dopasowanie osłony do elektroniki pod względem portów na słuchawki, kabel do ładowania czy aparat. W ten sposób łatwo odróżnimy „firmówkę” od etui hurtowego, w którym pod uwagę bierze się tylko wskaźniki wysokości, szerokości i grubości smartfona.

materiałowy pokrowiec na telefon
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Mając spełnione najważniejsze zadanie - ochronę telefonu - osłona powinna jeszcze wyglądać przyzwoicie.

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegokolwiek ciekawego, to pełna notka (https://rolety123.pl/zabki-oferta-rolety-moskitiery-plisy/) może dopomóc Ci w tym. Na takiej stronie znajdziesz jedynie konkretne fakty.

Najlepiej w sposób pasujący do kolorystyki telefonu. Jeśli producent pokrowców zamierza liczyć się w usługach z częściami do sprzętów, musi reklamować co najmniej kilkadziesiąt unikalnych kolorystycznie i pod względem wzorów modelów etui.

Do kompletu firmowego etui brak jeszcze miejsca, w którym można doczepić kolejny dodatek do obsługi sprzętu. Na przykład rysik do komórki. Nie zawsze jest on dostępny w pakiecie z telefonem, są mimo to możliwości pozwalające stworzyć własny, niezawodny rysik nie wydając na niego ani złotówki.

Kiedy dojdziesz do wniosku, że przydatne byłyby uzupełniające treści na opublikowany temat, to kliknij tu i przeczytaj także pozostałe wiadomości (https://www.webtec.pl/).

I nie jest to opcja z zastąpieniem go gotowym, ostrym ołówkiem, długopisem lub czymś podobnym. Rysik do komórki zrobiony w najprostszy sposób (zwinięcie w cienki rulonik kawałku folii, syntetyku, papieru tekturowego i zakończenie go ostrą końcówką). Jeśli nie popieramy takiej wizji można oczywiście wybrać się do sklepu firmowego, co oznacza wydatek nawet kilkunastu złotych.