Opakowania jako środek do powiększenia sprzedaży

Opakowania stanowią zewnętrzną warstwę przeznaczonego artykułu i mają za zadanie go zabezpieczać, ułatwiać przemieszczanie, przechowywanie, także zachęcać do kupienia.

folia strech

Autor: Jimmy Harris
Źródło: http://www.flickr.com
Opakowanie chroni wyrób przed działalnością czynników zewnętrznych. Musi przeciwdziałać popsuciu i uszkodzeniu produktu. Spełnia również funkcję informacyjną, odbiorca zapoznaje się z rodzajem i właściwościami produktu, datą produkcji, sposobem przeznaczenia, terminem ważności, ceną. Rola ta jest ważna w wypadku wprowadzania na rynek nowego produktu. Opakowania (zobacz na stronie główniej)są środkiem podwyższenia sprzedaży i powinny się wyróżniać na tle pozostałych, natomiast sposób ekspozycji produktu wywierać ufność kupujących. Jest wzrokowym środkiem komunikatywnym, jaki ma oddziaływać atrakcyjnością, pokazywać producenta, także zawiadamiać klienta o zawartości.
rzut - sprzęt

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com

systemy

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z częściej używanych opakowań jest folia stretch. Jest używana do osłony rzeczy, jakie są przechowywane, bądź przewożone. Znajduje zastosowanie zarówno w każdym gospodarstwie domowym, jak i w przemyśle. Jest to surowiec, jaki porządnie zabezpieczy chronione fragmenty przed defektami fizycznymi, także niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Chciałbyś przeczytać coś równie ciekawego? Super, ta strona www czesci do ciezarowek z pewnością okaże się dla Ciebie użyteczna, ponieważ odnajdziesz tam sporo tego typu danych.

Folia stretch wykorzystywana jest przede wszystkim do owijania i ochraniania towarów, począwszy od ładunków zbiorczych na paletach, po obiekty pojedyncze o sporych gabarytach - sprawdź koniecznie ten adres.

Ze względu na małe grubości i dużą wytrzymałość umożliwiającą trwałość ładunku. Folia stretch jest niezwykle oszczędnym sposobem pakowania towarów. Folia jest wytwarzana zarówno dla przeznaczeń ręcznych, jak i maszynowych.