Tag Archives: nałogi

nałogi

Nałóg nie jest niczym przyjemnym. Łatwo w niego wpaść, lecz niesamowicie trudno z niego wyjść, nawet jeśli taka osoba schwycona w jego sidła, powie że niszczy nie tylko siebie, lecz wszystkie osoby wokół siebie, którym na niej zależy.

Continue reading “Terapia uzależnień musi okazać się być dobrze zaplanowana” »

Palenie tytoniu nadal jest ogromnie popularnym nałogiem, pomimo tego że od dawna wiele się mówi o jego szkodliwości. Ale wiele osób nie przejmuje się tym wcale, że mogą zachorować na nowotwór czy inną groźną chorobę, i cały czas sięgaja po papierosa.

Continue reading “W jaki sposób palacze mogą zaoszczędzić na swoim nałogu, zalety samodzielnie wykonywanych papierosów.” »

Nie wszystkim życie płynie tak, jak powinno. Są ludzie, którzy nie radzą sobie z przeciwnościami losu albo wpadają w nienajlepsze środowisko. Z tego powodu popadają w nałogi, które niszczą ich zdrowie i często mogą zabrać także życie.

Continue reading “Są tacy, których dotykają w życiu okropne tragedie – są to uzależnienia, z którymi za wszelką cenę musimy walczyć, by uratować ukochaną osobę” »