Najlepsze sposoby na usunięcie toksyn z organizmu

Mieszkamy współcześnie w środowisku skażonym, jemy pokarmy modyfikowane, w związku z tym należy od czasu do czasu oczyścić organizm z toksyn.

algi chlorella
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Algi chlorella działają oczyszczająco na organizm, dostarczają organizmowi cennych substancji takich jak aminokwasy, witaminy i minerały. Jest zasobnym źródłem beta-karotenu, która usuwa uszkodzenia skóry które powstały w wyniku działania promieniowania ultrafioletowego, intensyfikuje wzrok, zapobiega zaćmie i zapobiega rozwojowi rak płuc. Zawiera więcej witaminy B12 aniżeli wątroba wołowa. Niedobór owej witaminy wiedzie do zaburzeń neurologicznych i upośledzenia sprawności intelektualnej. Wspiera naturalną zdolność obronną systemu, pobudza żołądkową i jelitową błonę śluzową, łagodzi pobudzenie układu obronnego organizmu, zapobiega destrukcji spowodowanej przez własne przeciwciała. Wpływa na tworzenie krwi, wspomaga funkcjonowanie białych ciałek krwi i oczyszcza krew. Chlorella jest aktualnie najbogatszym źródłem chlorofilu. Dodatnio oddziałuje na proces budowania się czerwonych krwinek, co jest wykorzystywane w leczeniu niedokrwistości. Oprócz tego, chlorofil przejawia postępowanie przeciwbakteryjne, równoważące ciśnienie krwi, wzmacniające mięsień sercowy i przyspiesza przebieg gojenia się ran.

Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe
Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Olej kokosowy bezzapachowy doskonale nadaje się do smażenia i wypiekania. Jest wytrzymały na wpływ dużych temperatur.

Palma kokosowa nazywana jest od stuleci drzewem życia, a nasi przodkowie z rozmaitych stron świata od stuleci intuicyjnie wykorzystywali jej walory w walce z wieloma niedomaganiami. Smażone na nim potrawy mogą mieć łagodny kokosowy posmak, zależy to jednak od gatunku używanego oleju.