Metoda na piękny wygląd

Rozstępy to bardzo istotny kłopot estetyczny. Mogą pojawić się w każdym wieku, jednakże najczęściej dotyczą ludzi młodych, dla których są one trudne do zaaprobowania. Występują u około 70% dziewcząt oraz 40% chłopców w okresie dojrzewania i aż u 90% pań ciężarnych. U pań lokalizują się w okolicach brzucha, piersi, ud, bioder, czy kolan, u panów rozstępy znaleźć można w obrębie barków, grzbietu, pach i ramion, głównie u mężczyzn korzystających z siłowni.

Usuwanie rozstępów Olsztyn w 100% nie jest wykonalne. Mamy jednak szereg sposobów() doprowadzających do ich redukcji. Najefektywniejszym z nich jest zastosowanie leczenia laserem frakcyjnym nieablacyjnym. Działanie lasera polega na spowodowaniu licznych oraz głębokich, sięgających aż do skóry właściwej mikrouszkodzeń, co pobudza skórę do uruchomienia procesów gojenia. Istota terapii polega więc na naturalnej regeneracji.

Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Dobre efekty osiągamy w leczeniu świeżych rozstępów - te możemy zredukować aż do 95%. Zabieg nie jest nadzwyczaj bolesny, jednakże u osób wrażliwych wykorzystuje się znieczulenie specjalną maścią. Usuwanie zmarszczek z pomocą botoksu polega na tym, iż lekarz - kliknij tu - podaje niewielką ilość preparatu, która czasowo hamuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni buzi. Rezultatem zabiegu będzie czasowa likwidacja bruzd mimicznych jak też przeciwdziałanie pogłębiania się zmarszczek. Efekt utrzymuje się od 6 do 8 miesięcy. W trakcie działania preparatu skóra wygląda świeżo, zaś mięśnie twarzy wypoczywają. Botox Będzin polecany jest do korekt zmarszczek mimicznych buzi tj: kurze łapki, bruzdy palacza, bruzdy na czole, zmarszczki między brwiami, podniesienie opadniętych kącików ust lub osłabianie „uśmiechu dziąsłowego”. Jak przedstawia się sam zabieg? Lekarz (polecany alergolog dla dzieci) po przeprowadzeniu wywiadu ułoży plan zabiegu dopasowany indywidualnie do potrzeb twojej twarzy. Później w wyznaczone wcześniej miejsca śródskórnie podaje Botoks z pomocą cienkiej igiełki. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Zabieg trwa od kilkunastu minut do 30 minut.

Nie zostawia praktycznie żadnych śladów. Zabieg nie jest bolesny. W miejscu podania preparatu odczuwać można leciutkie ukłucia. Zabieg tenże jest bezpieczny oraz nie zostawia śladów. Zdarza się zaczerwienie, które ustępuje po około godzinie. Przez parę godzin od podania substancji nie należy się pochylać i kłaść.