Gra, jaka wciąga i ma coraz więcej fanów w naszym kraju. Czy wiedziałbyś jak wyjść z zamkniętego pokoju, w którym pełno niewiadomych?

Wszystko zdaje się proste. Trafiasz zwyczajnie do pokoju, w którym jest pełno tajemniczych przedmiotów. Ty i Twoi znajomi macie kilkadziesiąt minut, żeby znaleźć wyjście z tego pokoju. Nie jest to łatwe, gdyż aby tego dokonać musisz rozwiązać kilka łamigłówek, potrzebna też jest zręczność i umiejętność logicznego myślenia. Czas płynie, a Ty nie posiadasz żadnych podpowiedzi, jedynie co masz to Twoja głowa i to, co wymyślisz. Poznaj escape room.

Grupa ludzi
Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com
Ta nowa forma rozrywki pojawiła się w Polsce niespełna kilka miesięcy temu, lecz prędko zyskała sobie popularność. Takie miejsce są już w wielu miastach, w Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Warszawie i Wrocławiu. mimo rosnącej popularności tej gry pozostaje ona tajemnicza, a każdy komu wydaje się, że już na pewno znajdzie rozwiązanie może się bardzo rozczarować. Escape rooms to gra akcji, ale na żywo - > .

Czy masz chęć bardziej przeanalizować prezentowany na tej stronie problem? Jeżeli tak, bez grymasów kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej nowości (http://cik-wisniewski.pl/montaz-serwis-klimatyzacji-warszawa).

dobre są porównania do gier komputerowych, ponieważ odbywa się właśnie to, jakby zostało przeniesione ze świata gry komputerowej do świata rzeczywistego. Znajdujemy się w pomieszczeniu, gdzie czeka na nas wiele zagadek. poszukujemy rzeczy, które mogą nas nakierować na właściwy trop.

Najczęściej mamy na to czas od 45 minut do 1 godziny. łamigłówki są całkiem trudne, co znaczy, że nie każdemu uda się wydostać z pokoju. Są to skomplikowane i interesujące szarady. Zresztą, powinny być trudne i zajmujące, bo gdyby były monotonne i banalne to nie byłoby dużego zainteresowania tą formą zabawy.

Niezwykle ciekawym zdał Ci się ten post i zawarte tutaj wiadomości? To świetnie! Wejdź w poniższy link i przejdź na nowy adres tej witryny.

Jeśli nie uda się rozwikłać łamigłówki to pojawia się członek obsługi, i mówi nam lub nie, jaka była łamigłówka i jak trzeba było ją rozszyfrować. naturalnie, to zależy od nas, czy chcemy się tego dowiedzieć. Niektórzy nie chcą znać rozwiązania i pozostają w pokoju, żeby spróbować rozwiązać ją jeszcze raz. Jest to gra dla kilku osób.

labirynt
Autor: ale
Źródło: http://www.flickr.com
Zależnie od rozgrywki, w zabawie może wziąć udział od 2 do 5 osób. podczas rozgrywki w pokoju nie ma nikogo poza uczestnikami. Przed startem zabawy z kolei jedna z osób z personelu tłumaczy zasady gry. Nie ma mowy natomiast o podpowiedziach w temacie szarad i łamigłówek. Jak mówią organizatorzy czasami gracze zadziwiają ich nowym podejściem do rozwiązywanych łamigłówek. Ich kreatywne podejście to bardzo miłe urozmaicenie w opracowanym wcześniej scenariuszu gry.

Więcej informacji: