Dzisiejsze telefony bywają wyjątkowo delikatne i łatwo się niszczą, ochroń swój aparat specjalną osłoną

Obecne aparaty komórkowe najczęściej zostają wyposażone w spore ekrany lub bazują na technologii dotykowej i całe składają się z ogromnego ekranu. Dzięki temu są dużo delikatniejsze oraz bardziej zagrożone porysowaniem, niż wcześniej stosowane modele. Należy zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniem, żeby cieszyć się jego dobrą formą i estetyką.

zobacz więcej

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma ekranów odpornych na rysowanie

Choć producentom telefonów zdarza się wychwalać własne modele, iż mają one ekrany oporne na zniszczenie, nie bywa to zupełną prawdą. Ekran aparatu telefonicznego jest bardzo delikatny, a rysy powstają naprawdę nietrudno. Częste użytkowanie telefonu, nie tylko do komunikacji, lecz także do korzystania z internetu, oglądania filmów czy słuchania muzyki, gwarantuje wiele okazji do uszkodzenia komórki. Wystarczy jedynie wsunąć aparat do torebki oraz zahaczyć o ostrzejszy przedmiot, a na ekranie pokaże się brzydka rysa. Na szczęście telefony można ochraniać przed takimi sytuacjami, wybierając odpowiednią folię lub pokrowiec (tutaj do modelu Lumia 735).

Znajdź sposób na ochronę własnego telefonu

Codziennie użytkowany aparat powinien zyskać odpowiednią ochronę w postaci etui. Powodzeniem wśród użytkowników smartfonów i pozostałych telefonów dotykowych raduje się także folia na telefon (link). Naklejona na ekranie folia skutecznie chroni aparat przed zarysowaniem i zabezpiecza go. Dobrej jakości akcesoria nie wpływają na czytelność ekranu, nie zmniejszają wygody używania telefonu i nie niszczą szyby. By jednak radować się świetną formą własnego aparatu, warto decydować się na ochronę naprawdę doskonałej jakości.

Smartfon

Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Jak kupić folię na telefon?

Jest sporo typów folii ochronnych na telefon. Różnią się one zastosowanym tworzywem oraz wartością. Najtańsze folie kosztują parę złotych, ale spotkać można akcesoria w cenie kilkudziesięciu złotych. Coraz popularniejsze stają się folie z klejem silikonowym, ale wciąż można kupić również produkty z klejem arylowym. Przy wyborze folii trzeba upewnić się, że do przedmiotu została dołączona ulotka z instrukcją użycia.

Sprawdź obfite w treść przydatne notatki (https://majstersztyk.krakow.pl/), mające przydatne dane na opisywany wątek - kliknij zatem tu i poznaj wiadomości, które Cię ciekawią.

Bez niej prawidłowe umieszczenie folii na ekranie jest niemal niemożliwe, może sprawić duże kłopoty, szczególnie osobom, które czynią to po raz pierwszy.