Dzierżawa profesjonalnych naczep ciężarowych, jest doskonałym sposobem na rozsądne zarządzanie biznesem.

Handlowcy naczep podobnie twierdzą, że w Polsce istnieje boom zakupowy. Jest to skutkiem wzrostu gospodarczego i rosnącego zapotrzebowania na usługi branży samochodowej. Na spory wzrost zbywania naczep ciężarowych w Polsce mają oddziaływanie wzmagające się przepisy Unii Europejskiej, dotyczące przewożenia artykułów w określonych okolicznościach, a także wzrastające ceny nienowych naczep ciężarowych.

Sprawdź wynajem naczep
Dlatego też duża ilość polskich firm użytkujących naczepy ciężarowe zazwyczaj po 4 - 5 latach ich użytkowania wymienia na nowsze. Do tego można dodać wciąż poprawiający się stan dróg w Polsce.
Dzięki temu sprzedaż naczep ma ogromne szanse dalszego rozwoju. Mimo takiej sytuacji wciąż odczuwalny jest niedosyt dobrej infrastruktury, zaplecza oraz zasad zachęcających do stosowania tego typu środków komunikacji. To z kolei powoduje, że zaciekawienie nim ze strony przedsiębiorstw transportowych, jest jeszcze ciągle zbyt małe. Inną przeszkodę, stanowi potrzeba dopasowania naczep ciężarowych, w tym także chłodniczych, do przewożenia taborem kolejowym. Na korzystną sprzedaż naczep można liczyć dzięki stale zwiększającego się popytu wschodnich rynków, zwłaszcza na naczepy ciężarowe przechodzone.

Wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych - co warto wiedzieć?
Przedsiębiorstwa specjalizujące się w dzierżawie, leasingu oraz sprzedaży naczep ciężarowych oferują klientom opcje wyboru

Ciężarówka

Źródło: http://sxc.hu/

najkorzystniejszej dla siebie formy nabycia interesującego go środka transportu.
Odbiorcy mają do wyboru elastyczny czas obowiązywania umowy. Dla klientów dzierżawa naczep to nie małe pożytki: nieduże pierwotne zaangażowanie kapitału własnego, możliwość zaliczania opłat za użytkowanie w koszty uzyskania przychodu, możliwość dokładnej kontroli opłat eksploatacji pojazdów. Pomimo tego dzierżawa naczep nie jest w Polsce jeszcze tak wszechobecną postacią nabycia środków transportu ciężarowego jak leasing, czy pożyczka. W Polsce najem jest dość świeżą formą pozyskania środków transportu. Polscy przedsiębiorcy nie zdążyli się jeszcze do niej przystosować.

Kliknij ten link i sprawdź tu zarządzanie nieruchomościami wrocław analogiczne informacje na ten temat - one z całą pewnością Cię zaciekawią, zatem nie wahaj się za długo:)

Nie bez znaczenia jest mentalność niektórych przedsiębiorców, którzy ciągle uważają, że muszą być posiadaczami samochodów.
Inne informacje: koniecznie sprawdź