Czym wyróżnia się Femtolasik – nowoczesność w chirurgii refrakcyjnej

Różnego typu wady oczu, choć powszechne u ludzi, umieją być przyczyną dużego dyskomfortu. Niestety, również te najlepsze soczewki i szkła nie zawsze pozwalają pacjentom na zupełny komfort w rozmaitych przypadkach – od wielogodzinnej pracy przy komputerze aż po uprawianie sportu. Dlatego też w dwudziestym pierwszym wieku bardzo interesującym sposobem na ulepszenie samopoczucia jest laserowa korekcja wzroku – praktycznie nieinwazyjna, a charakteryzująca się ogromną skutecznością. Jednak i w tej gałęzi chirurgii można odnaleźć coraz więcej innowacyjności – rozważając laserowe operowanie oczu bez wątpienia warto wybrać Femtolasik, czyli nowoczesny rodzaj lasera femtosekundowego.

Jak odmłodzić spojrzenie?
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Laser femtosekundowy pozwala na znacznie więcej, niż standardowe rodzaje lasera używanego w chirurgii oczu. Jest o wiele bardziej precyzyjny, i dlatego bezpieczniejszy w trakcie wykonywania zabiegu oczu. femtolasik działa na niezwykle krótkich impulsach, ale na dużych częstotliwościach. Rehabilitowanie gałek ocznych trwa znacznie mniej, a ryzyko komplikacji podczas operacji jest mniejsze. Szkoda tracić samopoczucie w tak prostych wypadkach, z tej przyczyny najlepiej korzystać z sposobów polecanych przez prawdziwych ekspertów będących na bieżąco z techniką w chirurgii refrakcyjnej. Za pomocą femtolasiku można leczyć bardzo różne wady, również w stopniu zaawansowanym – przykładowo astygmatyzm albo nadwzroczność. Femtolasik to innowacyjna technologia wprowadzona i udoskonalona przez czeskich specjalistów, doktora Stodůlkę i Týnovskiego – w Republice Czeskiej chirurgia refrakcyjna stoi na niezwykle wysokim poziomie. Obecnie jest również dostępna w niektórych gabinetach w Polsce – aby je znaleźć, można wpisać w ulubioną wyszukiwarkę stron internetowych nieskomplikowane hasło Femtolasik.

W wypadku problemów dotyczących rozmaitych zagadnień z zakresu chirurgii refrakcyjnej niewątpliwie warto szukać informacji udostępnionych w internecie – można nie tylko poznać ogrom użytecznych informacji w temacie zalet jakie posiada Femtolasik, lecz także rozeznać się w cenach konkretnych zabiegów oraz poznać konkretne gabinety które mogą je świadczyć. Zdecydowanie warto mieć na uwadze, że eksperci (nowywzrok.pl/services/ortokorekcja/) obecnie bardzo chętnie się dzielą nabytą wiedzą i są w stanie odpowiedzieć nawet na wyjątkowo niełatwe pytania.

Chociaż zabiegi tego rodzaju nie należą do bardzo tanich, może sobie na nie pozwolić nawet przeciętnie zarabiająca osoba – koszt przeprowadzenia operacji jest adekwatny do cen ze względu na unikalną jakość zapewnianą przez ultranowoczesną technologię – współcześnie samopoczucie jest sprawą bezcenną. Tym sposobem można także oszczędzić na komforcie, nabywanych soczewkach, szkłach i oprawkach – skutki zabiegu trwają na długo.