Co zrobić, kiedy nasze zęby nie wyglądają zbyt ciekawie? Ciekawym rozwiązaniem są licówki

Są tego rodzaju sytuacje, iż niezbyt często się uśmiechamy i nie chodzi tu bynajmniej o dobry humor.

Po prostu nasze zęby nie są w zbytnio właściwym stanie, są nie za bardzo równe, widoczne są przebarwienia, pojawiają się zbytnio duże szpary między zębami i tym podobne, a to wszystko powoduje, iż nie chcemy, by ktoś to zauważył.

Zaciekawił Cię nasz temat? Jeżeli tak, to wejdź do następnego artykułu i czytaj dalej osteopata wrocław o tym, co najbardziej Cię ciekawi.

Na szczęście mamy na to sposoby, a takim z nich jest założenie licówek.

uśmiechnięta kobieta
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Licówki, przykładowo jedne z najbardziej znanych licówki porcelanowe, to dość cienkie płatki porcelany, które przykleja się na przednią powierzchnię zębów, dzięki temu możemy schować defekty estetyczne- obszerne opracowanie. Dzięki licówkom możemy rozjaśnić zęby, spowodować, że będą rewelacyjnie się prezentować, będą miały rewelacyjny kształt i barwę. Można również poszerzyć albo całkowicie zlikwidować szpary pomiędzy zębami.

Zainteresował Cię ten wpis? Przejdź więc w ten link, dowiedz się tu, czy kolejne notki też przypadną Ci do gustu. Wierzymy, że tak.

Są również dobre do drobnej korekty ustawienia zębów, np. w sytuacji małego skręcenia albo stłoczenia.

Licówki są właściwe dla osób, które chcą rozjaśnić kolor zębów, jak również zakryć trwałe przebarwienia. Wykorzystuje się je w przypadku nie za bardzo estetycznych bruzd, ale również uszkodzeń uzębienia. Dopiero przy większych zniszczenia wykorzystuje się korony ceramiczne. Licówki musi zakładać dobry dentysta, ponieważ w takiej sytuacji jest gwarancja, że wszystko będzie zrobione jak najbardziej odpowiednio, a nasze zęby faktycznie zyskają na wyglądzie- sprawdź. Gdzie spotkać tego rodzaju specjalistę?

Dobrym miejscem jest Legnica, w której bez wątpienia odnajdziemy takiego fachowca, jaki poprawi wygląd naszego uzębienia, a my będziemy w stanie na nowo się uśmiechać, bez obaw, że ktoś zobaczy nasze ubytki.